Biuro Karier - Wyższa Szkoła Zarządzania i Bankowości w Krakowie

Programista .Net/Web

Jesteśmy producentem profesjonalnych rozwiązań IT – od ponad 20 lat projektujemy i wdrażamy autorskie systemy, a także świadczymy usługi... więcej ...

Dziś jest Niedziela 22 Października 2017

Dzień Otwarty w Ericsson – 18.05 i 25.05.2017

2017-04-25: Firma Ericsson serdecznie zaprasza studentów do udziału w Dniu Otwartym.

Podczas Dnia Otwartego dowiesz się czym się zajmujemy i jak wygląda nasza praca. W niezobowiązującej atmosferze porozmawiasz z naszymi pracownikami, odwiedzisz miejsca, w których pracują oraz przekonasz się jak spędzają wolny czas. Dowiesz się, jakie projekty realizujemy i jakie możliwości czekają w Ericsson właśnie na Ciebie. Opowiemy Ci również jak wygląda proces rekrutacji i jak się do niego przygotować. Poznasz też nowych ludzi, uczestnicząc w przygotowanej przez nas, wciagającej grze.

Dzień Otwarty odbędzie się w dwóch terminach:
18 maja 2017 r., godz. 9.00-12.30
25 maja 2017 r., godz. 9.00-12.30
ul. Bobrzyńskiego 12, Kraków

Zgłoś chęć udziału już dziś i weź udział w wydarzeniu! Formularz zgłoszeniowy dostępny jest na stronie https://www.ericsson.com/careers/global-locations/poland/inicjatywy-dla-studentow

Zgłaszać można się do 12.05.2017. Liczba miejsc jest ograniczona.

W przypadku pytań, prosimy o kontakt mailowy: paulina.biedronska@ericsson.com

Zapraszamy!