Biuro Karier - Wyższa Szkoła Zarządzania i Bankowości w Krakowie

GŁÓWNY KSIĘGOWY w Zespole Szkół

DYREKTOR ZESPOŁU SZKÓŁ NR 2 W KRAKOWIE
OGŁASZA NABÓR NA WOLNE STANOWISKO PRACY

1 etat - zatrudnienie od 1 lutego 2018 r. więcej ...

Dziś jest Wtorek 23 Stycznia 2018

Warsztaty stylizacji mebli 18.11.2017 r.

2017-11-06: Poszukujesz alternatywy do kreatywnego
spędzenia jesiennego weekendu ?

Zapraszamy na warsztaty stylizacji mebla
oraz do polubienia fanpage pracowni:

Spotkajmy się w mojej pracowni podczas II Warsztatów stylizacji mebla:)

W ciągu 7 godzin w sobotę będziecie mogli dać upust swojej kreatywności i artystycznemu szaleństwu nadając całkowicie nowy wygląd otrzymanemu ode mnie krzesłu.

Używając różnych technik tj. malowania całkowitego czy też częściowego przy pomocy szablonów, stempli, przecierania, oklejania tapetą, lakierowania, doklejania dekorów, zmienicie krzesło, które otrzymacie i zabierzecie po warsztatach do domu, w niepowtarzalne dizajnerskie dzieło w nowej skórze.

W programie warsztatów (9:00 - 16:00):
· wprowadzenie, podczas którego przyswajacie zasady bezpieczeństwa pracy z narzędziami stolarsko-tapicerskimi oraz farbami, lakierami.
· poznajecie mebel, ustalamy zakres i szczegóły prac.
· rozpoczynacie prace naprawcze, jeśli takie są konieczne, wykonujecie drobne naprawy, klejenie.
· przystępujecie do ozdabiania mebla wg własnej koncepcji.
· na podsumowanie czeka was i wasze prace sesja zdjęciowa (jeśli oczywiście nie macie nic przeciwko), która pójdzie w świat poprzez www, facebook, instagram, you tube.

Koszt warsztatów 250 zł/os zawiera :
- podzielenie się wiedzą i udzielenie wskazówek związnaych ze stylizacją mebli
- krzesło, które zabieracie do domu
- wszystkie materiały niezbędne do pracy: farby, pędzle, rękawiczki, fartuszki

Liczba miejsc jest ograniczona od min 4 do max 10 osób. Obowiązuje kolejnośc zgłoszeń.

Osoby zainteresowane, proszę o kontakt na maila w celu rezerwacji miejsca i otrzymania info dot. dokonania wpłaty:
kontakt@mebeldokwadratu.pl
w temacie: "Warsztaty stylizacji 18.11"

Czekamy na Was! Do miłego zobaczenia wkrótce:)

Link o wydarzenia: