Biuro Karier - Wyższa Szkoła Zarządzania i Bankowości w Krakowie

Programista Java

Dział IT Wyższej Szkoły Zarządzania i Bankowości z siedzibą w Krakowie poszukuje osób na stanowisko:
Programista Java więcej ...

Dziś jest Wtorek 17 Lipca 2018

Światowy Tydzień Przedsiębiorczości 2017

2017-11-10:
Szanowni Państwo
Wyższa Szkoła Europejska im. ks. Józefa Tischnera serdecznie zaprasza do udziału w konsultacjach indywidualnych z doradcą zawodowym WUP, w ramach Światowego Tygodnia Przedsiębiorczości.

Światowy Tydzień Przedsiębiorczości to ogólnoświatowa inicjatywa, której celem jest wspieranie i rozwijanie postaw przedsiębiorczych wśród młodych osób. W tym samym czasie, na całym świecie, odbywają się tysiące inspirujących spotkań ludzi z pracodawcami, mentorami i inwestorami.

INDYWIDUALNE SPOTKANIA Z DORADCĄ ZAWODOWYM
Na których:
- będzie Ci łatwiej zaplanować przyszłość zawodową (podjąć decyzje o wyborze, zmianie zawodu, o szkoleniu czy przekwalifikowaniu);
- będziesz mogła/ mógł rozpoznać zainteresowania i predyspozycje zawodowe za pomocą testów;
- uświadomisz sobie, jakie masz atuty zawodowe i jak możesz je wykorzystać, szukając pracy i przygotowując dokumenty zawodowe;
- nauczysz się prezentacji własnej osoby i przygotujesz się do rozmowy kwalifikacyjnej z pracodawcą;
- przygotujesz swoje CV oraz list motywacyjny;
- zdobędziesz wiedzę przydatną do założenia firmy;
- rozwiniesz umiejętności interpersonalne;
- poznasz sposoby radzenia sobie ze stresem.

Prowadzący:
Jolanta Kowalik Wojewódzki Urząd Pracy w Krakowie

Kiedy?
14.11.2017 wtorek

Gdzie?
Wyższa Szkoła Europejska im. ks. Józefa Tischnera ul. Westerplatte 11, Biuro Karier (B13)
Spotkanie1 - 09.00-10.30
Spotkanie2 - 10.30-12.00
Spotkanie3 - 12.00-13.30
Spotkanie4 - 13.30-15.00
Spotkanie5 - 15.00-16.30

Informacje o zapisach:
Email: aweglarz@wse.krakow.pl
Osobiście: ul. Westerplatte 11, pokój B13
W treści zgłoszenia proszę podać wybraną godzinę spotkania.