Biuro Karier - Wyższa Szkoła Zarządzania i Bankowości w Krakowie

GŁÓWNY KSIĘGOWY w Zespole Szkół

DYREKTOR ZESPOŁU SZKÓŁ NR 2 W KRAKOWIE
OGŁASZA NABÓR NA WOLNE STANOWISKO PRACY

1 etat - zatrudnienie od 1 lutego 2018 r. więcej ...

Dziś jest Wtorek 23 Stycznia 2018

Targi Pracy Go2USA 19 styczeń 2018

2018-01-12: Szanowni Państwo

Mamy przyjemność zaprosić wszystkich studentów o zbliżającym się spotkaniu rekrutacyjnym na Targach Pracy Go2USA w Krakowie 19-go stycznia w sali konferencyjnej w Aparthotelu, przy ul. Lwowskiej 1.

W godzinach 11-18 odbędzie się tam rekrutacja na wakacyjne prace sezonowe w nadmorskich kurortach, restauracjach, hotelach i parkach wodnych w stanach North Carolina (The Outer Banks), Maryland (Ocean City) i Massachusetts (Cape Cod), Delaware i New York, którą poprowadzi Pani Shari Lamont z New York City.

Poniżej link na naszego posta face bookowego promującego wydarzenie.
link facebook

Wszystkich chętnych zapraszamy do wypełnienia krótkiego formularza rekrutacyjnego: formularz google

Wstęp bezpłatny dla wszystkich nie zagranicznych studentów, którzy zapiszą się przy użyciu powyższego linku i dostaną potwierdzenie akceptacji wraz ze szczegółami spotkania.

Gdyby potrzebne były jakiekolwiek dodatkowe informacje niezbędne dla promowania tego wydarzenia to proszę śmiało pytać. Mamy też plakaty dotyczące wydarzenia (wersja elektroniczna w załączniku), które chętnie przekażemy na Państwa życzenie.

Pozdrawiam noworocznie: HNY !