Biuro Karier - Wyższa Szkoła Zarządzania i Bankowości w Krakowie

Referent ds. asystencko-organizacyjnych

ROPS w Krakowie poszukuje referenta ds. asystencko-organizacyjnych w wymiarze 1,0 etatu. Zatrudnienie od 1 lipca 2019 r. (w okresie maj-czerwiec... więcej ...

Dziś jest Czwartek 25 Kwietnia 2019

Dla pracodawców

Szanowni Państwo, Biuro Promocji i Przedsiębiorczości Wyższej Szkoły Zarządzania i Bankowości w Krakowie zaprasza do współpracy. Jeśli poszukujecie Państwo wykwalifikowanych, młodych i ambitnych pracowników z wyższym wykształceniem, zapraszamy do współpracy. Kontakt z naszym Biurem będzie najprostszą i najlepszą formą znalezienia odpowiednich kandydatów na oferowane miejsca pracy zarówno stałej i dorywczej, jak i na praktyki lub staże. Oferujemy Państwu możliwość publikowania ofert pracy/praktyk/staży na naszej ogólnodostępnej stronie internetowej: www.wszib.edu.pl/kariery. Za zamieszczanie ofert nie pobieramy żadnej opłaty. Poniższe warunki regulują stosunki pomiędzy Wyższą Szkołą Zarządzania i Bankowości w Krakowie działającą poprzez Biuro Promocji i Przedsiębiorczości a użytkownikami strony internetowej www.wszib.edu.pl/kariery oraz odnoszą się do wszelkich kwestii związanych z korzystaniem ze strony. Korzystając ze strony, użytkownik automatycznie akceptuje warunki regulaminu.

REGULAMIN
Działalność Biura Promocji i Przedsiębiorczości WSZiB w kwestiach związanych z administracją strony (o ile w ogłoszeniu wyraźnie nie zaznaczono inaczej) ogranicza się do informowania o różnego rodzaju ofertach pracy, stażu i praktyk, które można przeglądać na stronie www.wszib.edu.pl/kariery. Informacje i ogłoszenia zamieszczane są w dobrej wierze. Wyższa Szkoła Zarządzania i Bankowości w Krakowie nie ponosi odpowiedzialności za treść merytoryczną ofert i komunikatów zamieszczonych na stronie bezpośrednio przez osoby fizyczne, firmy lub przez pracowników Biura na życzenie firm wyrażone telefonicznie lub mailowo.