Asystent ds. szkoleń - praktyka

Meeting Factory - organizator konferencji i szkoleń oferuje bezpłatną praktykę asystenta ds. szkoleń. więcej ...

Dziś jest Piątek 31 Października 2014

KIEROWNIK DS. OCENY RYZYKA W UBEZPIECZENIACH NA ŻYCIE

Praca 2010-10-20

Wspólnie z naszym klientem, którym jest międzynarodowa grupa
kapitałowa obecna od kilkunastu lat na polskim rynku, poszukujemy osoby
na stanowisko:
KIEROWNIK DS. OCENY RYZYKA W UBEZPIECZENIACH NA ŻYCIE w Chorzowie.

Zakres obowiązków

Do podstawowych zadań Kierownika ds. oceny ryzyka należy:
organizowanie i koordynowanie procesu oceny ryzyka ubezpieczeniowego
oraz podejmowanie decyzji dotyczących warunków akceptacji wniosków
indywidualnych i grupowych (underwriting medyczny, finansowy,
zawodowy, sportowy/hobby), tworzenie, wdrażanie i kontrola zasad,
procedur i regulaminów oceny ryzyka, organizowanie i koordynowanie
usług medycznych świadczonych przez współpracujące placówki
medyczne, ustalanie i koordynowanie zasad współpracy z reasekuratorem
w zakresie oceny ryzyka, nadzór nad realizacją umowy reasekuracyjnej w
zakresie oceny ryzyka, współpraca z reasekuratorem, działem
aktuarialnym i rozwoju produktów w zakresie oceny ryzyka
ubezpieczeniowego.

Wymagania

• Wykształcenia wyższego lub średniego specjalistycznego (mile widziane
medyczne).
• Min. 3 letniego doświadczenia w zakresie oceny ryzyka życiowych,
indywidualnych i grupowych.
• Znajomości zasad oceny ryzyka medycznego, niemedycznego i
finansowego ubezpieczeń indywidualnych i grupowych w zakresie
umożliwiającym szacowania ryzyka, tworzenia zasad oceny ryzyka,
realizacji umowy reasekuracyjnej w zakresie oceny ryzyka oraz
organizowania usług medycznych świadczonych przez współ pracujące
placówki medyczne.
• Preferowane umiejętności planowania, podejmowania decyzji,
samodzielności, zarządzania zespołem oraz zarządzania ludźmi.
• Znajomości języka angielskiego na poziomie min. Średnim.
• Znajomość pakietu MS Office i obsługi komputera.
Osoby zainteresowane powyższą ofertą prosimy o przesłanie CV wraz z
listem motywacyjnym i zgodą na przetworzenie danych osobowych na
podany niżej adres mailowy:

Firma oferuje

• Bardzo dobre warunki finansowe.
• Pracę w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku.
• Stabilność zatrudnienia.
• Profesjonalne szkolenia.
• Samodzielność w podejmowaniu decyzji.
• Możliwości rozwoju zawodowego w formie awansów.
• Narzędzia niezbędne do wykonywania pracy takie jak: laptop, telefon
komórkowy, budżet celowy etc.

basia@aboutyou.pl
z podaniem nr ref.
„KIEROWNIK DS. OCENY RYZYKA / CHORZÓW”