Praktykant/ka w Dziale Księgowości

ATERIMA jest działającą na rynku europejskim licencjonowaną agencją zatrudnienia, wpisaną do Krajowego Rejestru Agencji Zatrudnienia pod nr... więcej ...

Dziś jest Sobota 18 Kwietnia 9829

KIEROWNIK DS. OCENY RYZYKA W UBEZPIECZENIACH NA ŻYCIE

Praca 2010-10-20

Wspólnie z naszym klientem, którym jest międzynarodowa grupa
kapitałowa obecna od kilkunastu lat na polskim rynku, poszukujemy osoby
na stanowisko:
KIEROWNIK DS. OCENY RYZYKA W UBEZPIECZENIACH NA ŻYCIE w Chorzowie.

Zakres obowiązków

Do podstawowych zadań Kierownika ds. oceny ryzyka należy:
organizowanie i koordynowanie procesu oceny ryzyka ubezpieczeniowego
oraz podejmowanie decyzji dotyczących warunków akceptacji wniosków
indywidualnych i grupowych (underwriting medyczny, finansowy,
zawodowy, sportowy/hobby), tworzenie, wdrażanie i kontrola zasad,
procedur i regulaminów oceny ryzyka, organizowanie i koordynowanie
usług medycznych świadczonych przez współpracujące placówki
medyczne, ustalanie i koordynowanie zasad współpracy z reasekuratorem
w zakresie oceny ryzyka, nadzór nad realizacją umowy reasekuracyjnej w
zakresie oceny ryzyka, współpraca z reasekuratorem, działem
aktuarialnym i rozwoju produktów w zakresie oceny ryzyka
ubezpieczeniowego.

Wymagania

• Wykształcenia wyższego lub średniego specjalistycznego (mile widziane
medyczne).
• Min. 3 letniego doświadczenia w zakresie oceny ryzyka życiowych,
indywidualnych i grupowych.
• Znajomości zasad oceny ryzyka medycznego, niemedycznego i
finansowego ubezpieczeń indywidualnych i grupowych w zakresie
umożliwiającym szacowania ryzyka, tworzenia zasad oceny ryzyka,
realizacji umowy reasekuracyjnej w zakresie oceny ryzyka oraz
organizowania usług medycznych świadczonych przez współ pracujące
placówki medyczne.
• Preferowane umiejętności planowania, podejmowania decyzji,
samodzielności, zarządzania zespołem oraz zarządzania ludźmi.
• Znajomości języka angielskiego na poziomie min. Średnim.
• Znajomość pakietu MS Office i obsługi komputera.
Osoby zainteresowane powyższą ofertą prosimy o przesłanie CV wraz z
listem motywacyjnym i zgodą na przetworzenie danych osobowych na
podany niżej adres mailowy:

Firma oferuje

• Bardzo dobre warunki finansowe.
• Pracę w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku.
• Stabilność zatrudnienia.
• Profesjonalne szkolenia.
• Samodzielność w podejmowaniu decyzji.
• Możliwości rozwoju zawodowego w formie awansów.
• Narzędzia niezbędne do wykonywania pracy takie jak: laptop, telefon
komórkowy, budżet celowy etc.

basia@aboutyou.pl
z podaniem nr ref.
„KIEROWNIK DS. OCENY RYZYKA / CHORZÓW”