Stażysta w Dziale Księgowości PŁATNY STAŻ

Dla naszego Klienta, międzynarodowej firmy budowlanej, specjalizującej się w budownictwie infrastrukturalnym, poszukujemy doświadczonego... więcej ...

Dziś jest Niedziela 23 Listopada 2014

Praktyki w Dziale Zamówień/Logistyki

Praktyka 2014-02-18

Aktualnie do naszego Działu Zamówień w Biurze Głównym w Krakowie
poszukujemy osoby na stanowisko

Praktykant/ka

miejsce pracy: Kraków, ul. Łagiewnicka 33a

ABRA S.A. to stale rozwijająca się sieć sklepów meblowych w Polsce, część międzynarodowego koncernu Steinhoff International

Rodzaj oferty

Praktyki

Zakres obowiązków

Osoba na tym stanowisku będzie odpowiedzialna przede wszystkim za wprowadzanie zamówień do głównego systemu oraz wsparcie Działu w bieżących pracach.

Wymagania

- zainteresowanie obszarem związanym z zamówieniami/ logistyką
- bardzo dobra znajomość programu Excel
- wykształcenie min. średnie
- dyspozycyjność

- możliwość zdobycia cennego doświadczenia i wiedzy z zakresu składania zamówień i funkcjonowania firmy w obszarze logistyki, magazynów
- umowę o praktyki na okres 3 miesięcy (praktyki są bezpłatne)
- referencje

Osoby zainteresowane prosimy o przesłanie swojego CV na adres
aplikacje@wszib.edu.pl w temacie wpisując 33/2014