Au Pair – praca i nauka USA – przelot w obie strony GRATIS

Praca za granicą 2015-07-14

Mamy dla Ciebie świetną ofertę spędzenia roku w Stanach Zjednoczonych!
Amerykańska rodzina z San Francisco z dziećmi (7 i 10 lat) poszukuje opiekunki na okres 12 miesięcy. Pracując jako Au Pair w amerykańskiej rodzinie będziesz opiekować się dziećmi i na pewno opanujesz biegle język angielski.

Firma Gawo istnieje od 1999r i specjalizuje się w organizowaniu wyjazdów edukacyjnych do USA i krajów Europy. Posiadamy certyfikat nr 961/1b i 961/2 Krajowego Rejestru Agencji Zatrudnienia (www.kraz.praca.gov.pl) na usługi pośrednictwa pracy za granicą i do doradztwa personalnego.
Współpracujemy z wieloma renomowanymi organizacjami na całym świecie, m.in. jesteśmy autoryzowanym przedstawicielem w Polsce amerykańskiej firmy Au Pair Care i Inter Exchange.

Zakres obowiązków

Obowiązki:
- min. roczny pobyt u amerykańskiej rodziny,
- zapewnienie rzetelnej i troskliwej opieki nad dziećmi przez max 45h/tyg.
- babysitting – nie więcej niż 3 wieczory/tyg.
- nauka na kursach językowych, zawodowych bądź innych.

Wymagania

Wymagania:
- wiek: 18-27 lat (wyjazd musi nastąpić przed 27. urodzinami)
- komunikatywna znajomość języka angielskiego,
- prawo jazdy,
- ukończona szkoła średnia,
- doświadczenie w opiece nad dziećmi.

Firma oferuje

Oferujemy
- bilet lotniczy za darmo!
- 4-dniowe bezpłatne szkolenie w Nowym Jorku bądź New Jersey
- opłacone kursy w amerykańskich szkołach!
- bezpłatne zamieszkanie i wyżywienie, a dodatkowo - kieszonkowe na własne wydatki min. 783$ miesięcznie + stypendium w wysokości 500$ na wybrany kurs!
- pełne ubezpieczenie zdrowotne.

Wypełnij formularz na naszej stronie internetowej www.gawo.pl