Dziś jest Poniedziałek 19 2019

Au Pair – Wielka Brytania

Praca za granicą 2015-07-14

Chcesz się nauczyć języka angielskiego i poznać kulturę Wielkiej Brytanii? Zamieszkaj z angielską rodziną z Londynu! Poszukują opiekunki do trójki swoich dzieci (5, 8 i 10 lat) na okres 10 miesięcy od sierpnia. Opiekując się dziećmi każdego dnia będziesz uczyć się języka angielskiego.

Gawo istnieje od 1999r i organizuje wyjazdy edukacyjne do USA i Europy. Posiadamy certyfikat nr 961/1b i 961/2 Krajowego Rejestru Agencji Zatrudnienia na usługi pośrednictwa pracy za granicą i do doradztwa personalnego.
Współpracujemy z wieloma organizacjami na całym świecie, m.in. jesteśmy przedstawicielem firmy Au Pair Care i Inter Exchange. Za naszym pośrednictwem wyjechało za granicę już kilka tysięcy młodych osób.

Zakres obowiązków

Obowiązki:
- 9-12 miesięczny pobyt u angielskiej rodziny
- zapewnienie rzetelnej i troskliwej opieki nad dziećmi przez max 25-30 h/tyg.
- babysitting – nie więcej niż 3 wieczory/tyg.
- pomoc w lekkich pracach domowych.

Wymagania

Wymagania:
- wiek: 18-29 lat,
- komunikatywna znajomość języka angielskiego,
- doświadczenie w opiece nad dziećmi,
- brak nałogów, niezamężność, bezdzietność,
- mile widziane prawo jazdy.

Firma oferuje

Oferujemy:
- kieszonkowe ok. 70 funtów tygodniowo,
- bezpłatne zamieszkanie i wyżywienie,
- opieka agencji podczas całego pobytu.

Informacje dodatkowe

Uwaga: Program Au Pair to nie oferty pracy. Wyjazdy mają charakter wymiany kulturowej. Au Pair uczą się języka, poznają kulturę i zwyczaje innego kraju, a za opiekę nad dziećmi otrzymują kieszonkowe.

Kontakt

Nie czekaj zgłoś się już dziś!
Wypełnij formularz na naszej stronie internetowej www.gawo.pl , napisz lub zadzwoń!

Polub nasz fanpage na facebooku! www.facebook.com/GawoAuPair

Agencja Au Pair Gawo
Ul. Skwer Kościuszki 17/19b/6
81-370 Gdynia
Tel. 58 629 75 16
Tel. kom. 601 628 907
Mail: aupair@gawo.pl
www.gawo.pl