Dziś jest Poniedziałek 19 2019

WAKACYJNE WYJAZDY JAKO AU PAIR!

Praca za granicą 2016-02-11

Chcesz spędzić wakacje w słonecznej Hiszpanii? A może na pięknym wybrzeżu Francji? Albo jesteś gotowa przeżyć swoją angielską przygodę?
Zostań wakacyjną Au Pair i zaopiekuj się dziećmi!

Firma

Zaufaj naszemu doświadczeniu!
Już od 15 lat nasza firma pośredniczy w organizacji wyjazdów Au Pair!

Polub nasz fanpage na facebooku! www.facebook.com/GawoAuPair

Zakres obowiązków

- Pobyt 2-3 miesięczny u rodziny
- zapewnienie rzetelnej i troskliwej opieki nad dziećmi przez max 25-30 h/tyg.
- babysitting – nie więcej niż 3 wieczory/tyg.
- pomoc w lekki pracach domowych (utrzymanie pokoju dzieci w czystości, sprzątanie zabawek).

Wymagania

-wiek 18-29 lat
-komunikatywna znajomość języka do którego chcesz wyjechać lub języka angielskiego
-doświadczenie w opiece nad dziećmi
- brak nałogów, niezamężność, bezdzietność,
- prawo jazdy będzie dodatkowym atutem,

Firma oferuje

-kieszonkowe
- gwarantowane bezpłatne zamieszkanie (własny pokój) i pełne wyżywienie,
- opieka agencji podczas całego pobytu.

Kontakt

Prosimy o przesłanie CV na adres:
aplikacje@wszib.edu.pl
z tematem: nr ref: 52/p/2016