Personel sprzątający - Londyn na wakacje!

Praca za granicą 2017-03-28

Firma rekrutacyjna Ampli HR, dla brytyjskiego klienta, lidera usług porządkowych w Londynie, poszukuje osób na stanowisko: Personel Sprzątający.

Ampli HR to nowa jakość na rynku usług rekrutacyjnych. Nasz zespół to wykształceni kierunkowo rekruterzy z pasją oraz 11- letnim doświadczeniem w rekrutacji i selekcji kandydatów na różne stanowiska. Nasze doświadczenie budowaliśmy w największych agencjach pośrednictwa pracy. Ampli HR to miejsce gdzie podstawą pracy jest etyka zawodowa, uczciwość, solidność, profesjonalizm i doświadczenie.

Zakres obowiązków

Sprzątanie prywatnych brytyjskich akademików studenckich: pokoi, kuchnie, łazienki, części wspólne wg. grafiku oraz sposobów wyznaczonych przez pracodawcę

Wymagania

mile widziane (ale nie konieczne) doświadczenie w sprzątaniu,
gotowość do wielogodzinnej, ciężkiej pracy,
znajomosc języka nie jest wymagana - na miejscu polski supervisor

kontrakt na brytyjskich warunkach w okresie 01.06 - 15.09.2017
atrakcyjne wynagrodzenie
zapewnione zakwaterowanie
wsparcie naszych konsultantów

Informacje dodatkowe

Obowiązkowe spotkanie z pracodawcą odbędzie się:
25.04 - Kraków
26.04 - Rzeszów

Kontakt

Aplikacje proszę składać na adres:
aplikacje@wszib.edu.pl
Z tematem: 222/p/2017