Główny księgowy

Wojewódzki Urząd Ochrony Zabytków w Krakowie
Małopolski Wojewódzki Konserwator Zabytków poszukuje kandydatów\kandydatek na... więcej ...

Dziś jest Środa 25 Kwietnia 2018

Pracownik administracyjny w sekretariacie Uczelni

Praca 2018-04-09

FIRMA: Krakowska Akademia im. A. F. Modrzewskiego Kraków
Stanowisko: Pracownik administracyjny w sekretariacie Uczelni

Zakres obowiązków

· obsługa sekretariatu: przyjmowanie i ewidencja korespondencji zewnętrznej i wewnętrznej oraz wysyłanie pism, organizacja obiegu dokumentów , obsługa połączeń telefonicznych i poczty elektronicznej,
· obsługa administracyjna Senackiej Komisji ds. Badań i Rozwoju,
· obsługa spotkań służbowych,
· nadzór nad prawidłowym obiegiem informacji i dokumentów,
· współpraca ze wszystkimi jednostkami Uczelni,
· wykonywanie innych zadań określonych przez władze Uczelni.

Wymagania

· wykształcenie wyższe,
· bardzo dobra znajomość pakietu Office,
· znajomość języka angielskiego na poziomie zaawansowanym
· ogólna znajomość funkcjonowania szkoły wyższej
· wysoka kultura osobista,
· umiejętność pracy pod presją czasu i zdolności organizacyjne
· odpowiedzialność, dokładność, punktualność,
· bardzo dobre umiejętności komunikacyjne i interpersonalne,
· samodzielność w wykonywaniu powierzonych zadań.

Firma oferuje

- stabilną pracę w strukturach Uczelni wyższej
- zatrudnienie w wymiarze pełnego etatu na okres próbny, z możliwością przedłużenia

Informacje dodatkowe

Prosimy o dopisanie na aplikacji klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z ustawą z dnia 29.08.1997 r. o ochronie danych osobowych Dz. U. N 133, poz. 833)”.

CV wraz z listem motywacyjnym proszę przesyłać na adres: aplikacje@wszib.edu.pl
w temacie prosimy o wpisanie: nr ref: WSZIB 120/p/2018