Dziś jest Poniedziałek 22 Lipca 2019

Asystent w Dziale IT

Praca 2018-05-11

praca w Grupa Aterima

Zakres obowiązków

Do twoich obowiązków należeć będzie:

- Wsparcie użytkowników systemów IT.
- Rozwiązywanie problemów informatycznych.
- Konfiguracja sprzętu komputerowego i telefonów (Samsung i iPhone)
- Klasyfikacja i rejestrowanie zgłoszeń.
- Monitorowanie infrasturktury i systemów IT

Wymagania

- Jesteś pełen entuzjazmu i energii
- Znasz systemy Windows na poziomie administracji stacją roboczą.
- Umiesz obsługiwać i konfigurować urządzenia mobilne
- Potrafisz analizować problemy i znajdywać rozwiązania
- Jesteś nastawiony na pracę zespołową i wsparcie pracowników
- Odpowiedzialność i samodzielność to Twoje drugie imię
- Dodatkowym atutem będzie wiedza na temat środowiska Active Directory, poczty Exchange, sieci komputerowych
- Mile widziany status studenta

Firma oferuje

Wybranym kandydatom zaoferujemy:

- Możliwość rozwoju w obszarze IT
- Współuczestnictwo w tworzeniu i utrzymaniu systemów informatycznych
- Niekorporacyjne środowisko
- Możliwość pracy w niepełnym wymiarze godzin
- Bycie częścią zespołu gdzie każdy jest na równy bez względu na zajmowane stanowisko
- Wypracowany system onboardingu i świetną atmosferę

Informacje dodatkowe

Aplikując, zgadzasz się na przetwarzanie danych osobowych dla potrzeb obecnych oraz przyszłych procesów rekrutacji, prowadzonych przez administratora danych Grupę ATERIMA Sp. z o.o. Sp.k., 30-644 Kraków, ul. Puszkarska 7f. Odbiorcami danych osobowych są podmioty powiązane i współpracujące z administratorem. Przekazanie danych jest dobrowolne i w każdej chwili przysługuje Ci prawo wglądu do nich, poprawiania i usunięcia. Wycofanie zgody oznacza rezygnację z udziału w procesie rekrutacji.

Kontakt

aplikacje@wszib.edu.pl
z tematem email: WSZiB/164/p/2018