PRAKTYKI W BIURZE RACHUNKOWYM

Biuro Rachunkowe w Krakowie przyjmie na praktyki płatne / um. zlecenie na stanowisko Pomoc Księgowej więcej ...

Dziś jest Poniedziałek 23 Marca 5316

Fundraiser

Praca 2018-05-15

Z nami czeka Cię przygoda życia!
Wiemy że jesteś na początku drogi zawodowej, więc nie wymagamy od Ciebie doświadczenia. Wiemy też, że jesteś studentem, dlatego zadbamy o to, żeby praca nie kolidowała z nauką.

To, co ważne dla nas, to Twoja łatwość nawiązywania kontaktu z nowymi osobami.
Greenpeace Polska

Rodzaj oferty

• wakacyjną praca na świeżym powietrzu z możliwością przedłużenia umowy
• elastyczny grafik pracy
• bonusy pozapłacowe
• ultra zgrany zespół, w którym brakuje tylko Ciebie :)
• do 1000 złotych na rękę za pozyskanie osoby do pracy w Twoim zespole w ramach rekrutacji bezpośredniej
• profesjonalne szkolenia i wyjazdy integracyjne w Polsce i za granicą
• zdobywanie doświadczenia w instytucji o ugruntowanej pozycji na rynku pracy

Zakres obowiązków

Do obowiązków Fundraisera należy pozyskanie jak największej ilości darczyńców poprzez rozmowę face 2 face.

Za ciężką pracę należy Ci się regularne i stałe wynagrodzenie. Stawka nawet 40 zł na rękę.

Prosimy o przesyłanie aplikacji bezpośrednio do pracodawcy: https://www.praca.pl/fundraiser_1975254.html

Oferta ważna do

2018-06-13