PRAKTYKI W BIURZE RACHUNKOWYM

Biuro Rachunkowe w Krakowie przyjmie na praktyki płatne / um. zlecenie na stanowisko Pomoc Księgowej więcej ...

Dziś jest Wtorek 23 Marca 5300

Asystent Działu Personalnego

Praca 2018-05-15

Krótki opis firmy
Firma świadczy na rynku polskim oraz poza granicami Polski usługi w dziedzinie procesowej automatyki hutniczej, projektowania i dostarczania pod klucz pełnych rozwiązań systemów sterowania, systemów bezpieczeństwa, a także systemów napędowych.

Primetals Technologies Poland Sp. z o.o. (A joint venture of Siemens, Mitsubishi Heavy Industries and Partners) w Krakowie

Rodzaj oferty

Umowa zlecenie. Po zakończeniu studiów możliwość przejścia na umowę o pracę.

Zakres obowiązków

- Wsparcie procesu rekrutacji w zakresie raportowania: CV kandydatów, notatki po spotkaniu z kandydatem,
- Przygotowywanie dokumentacji dotyczącej oddelegowań pracowników,
- Przygotowywanie comiesięcznej ewidencji wykorzystania urlopów,
- Przygotowywanie miesięcznych rozliczeń z punktów gastronomicznych,
- Raportowanie składek z tytułu wykorzystania pakietów opieki medycznej i ubezpieczeń pracowniczych,
- Ewidencja wykorzystania środków z Zakładowego Funduszu Świadczeń Socjalnych.

Wymagania

- Znajomość j. angielskiego w stopniu umożliwiającym swobodną komunikację (inne języki mile widziane),
- Student/ studentka 4 lub 5 roku studiów (preferowane kierunki: zarządzanie i doradztwo personalne, zarządzanie zasobami ludzkimi),
- Bardzo dobra znajomość MS Office (Excel, Word),
- Dobre umiejętności komunikacyjne i organizacyjne,
- Odpowiedzialność, terminowość i skrupulatność w wykonywaniu obowiązków,
- Dyspozycyjność min. 20h/tygodniowo.

Firma oferuje

- Pracę w stabilnej firmie o międzynarodowym zasięgu,
- Możliwość rozwoju zawodowego,
- Przyjazną atmosferę pracy,
- Umowa zlecenie. Po zakończeniu studiów możliwość przejścia na umowę o pracę.

Informacje dodatkowe

Kontakt

Dokumenty aplikacyjne prosimy przesyłać na adres:
aplikacje@wszib.edu.pl
W temacie: WSZIB/168/p/2018