PRAKTYKI W BIURZE RACHUNKOWYM

Biuro Rachunkowe w Krakowie przyjmie na praktyki płatne / um. zlecenie na stanowisko Pomoc Księgowej więcej ...

Dziś jest Czwartek 23 Marca 5279

STAŻ GRAPHIC DESIGNER

Praca 2018-05-21

Cześć! Miło Cię widzieć, teraz czas, żebyśmy się przedstawili. Jesteśmy brand friendly, czyli?
Co robimy?
W małym palcu mamy strategie, kreacje, consulting, digitale, pijary... to, co mieści się w definicji reklamy 360 stopni, czyli wszystko.
Z kim?
Znasz Wawel, Mitsubishi, Kaufland, Gattę, Piątnicę

Firma

Schulz Kraków

Rodzaj oferty

Miejsce pracy: Kraków
W wolnych chwilach chętnie rysujesz, a projektowanie w Photoshopie sprawia Ci wiele przyjemności? Jesteś na bieżąco z wymiarami facebookowych grafik? Dysponujesz wolnym czasem, chcesz zdobyć doświadczenie i poznać fajnych ludzi? Jesteś #ideafriendly #photoshopfriendly #teamworkfriendly? Napisz, przyjdź do nas, pogadamy!

Zakres obowiązków

• zdobywać doświadczenie w trakcie 3-miesięczny stażu (z możliwością zostania z nami na dłużej)
• realizować projekty graficzne na potrzeby różnego typu kampanii, w tym także displayowych, mailingowych, w mediach społecznościowych, obejmujących landing pages i strony WWW
• retuszować i obrabiać zdjęcia
• brać udział w opracowaniach pomysłów kreatywnych

Wymagania

• Niedługo kończysz studia lub studiujesz zaocznie
• Dysponujesz czasem w ciągu tygodnia (minimum 3 dni)
• Znasz programy graficzne z pakietu Adobe CC (zwłaszcza Photoshopa)
• Rozróżniasz najpopularniejsze formaty i powierzchnie reklamowe w Internecie
• Jesteś samodzielny
• Możesz pochwalić się nieszablonowymi pomysłami

• Friendly environment – pracujemy w cudownym biurze, w genialnej lokalizacji z widokiem na cały Kraków, ze swobodną atmosferą i takim też dress codem
• Friendly people – sami inspirujący ludzie dookoła
• Friendly advertising – praca dla dużych marek, przy projektach z przesłaniem
• Friendly work – duża samodzielność projektowa

Kontakt

Wyslij CV na adres: aplikacje@wszib.edu.pl
W temacie: WSZIB/171/p/2018