PRAKTYKI W BIURZE RACHUNKOWYM

Biuro Rachunkowe w Krakowie przyjmie na praktyki płatne / um. zlecenie na stanowisko Pomoc Księgowej więcej ...

Dziś jest Czwartek 23 Marca 5251

Program Rozwojowy Ekstraklasa Operacje

Praca 2018-05-22

Program rozwojowy EKSTRAKLASA ma na celu rozwijanie przyszłych liderów. Szukamy przedsiębiorczych, ambitnych, empatycznych, gotowych do działania i innowacyjnych absolwentów, którzy uczą się szybko i chętnie współpracują z innymi.

Firma

Tesco Polska

Zakres obowiązków

Założeniem rocznego programu jest intensywne szkolenie w miejscu pracy przygotowujące do objęcia stanowiska kierowniczego w czołowej sieci sklepów samoobsługowych na polskim rynku.

Wymagania

Kandydat idealny - oczekiwania:
- jest absolwentem studiów licencjackich lub magisterskich (do około 2 lat po studiach)
- jest gotowy do podjęcia pracy na terenie całego kraju w trakcie trwania programu i po jego ukończeniu
- zna język angielski na poziomie średnio zaawansowanym
- handel to jego pasja i chce usprawniać naszą firmę z myślą o klientach
- z łatwością nawiązuje relacje współpracownikami i klientami
- jest osobą ambitną, wytrwałą, odpowiedzialną i samodzielną

Firma oferuje

Oferujemy:
- zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
- dynamiczną i interesującą pracę w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku wraz z jasną i dynamiczną ścieżką kariery
- możliwość rozwoju zawodowego poprzez realizację ciekawych i wymagających zadań na różnych stanowiskach w naszych sklepach – udział w programie pozwala na poznanie operacji sklepowych od podszewki
- wsparcie opiekuna i mentora, którzy w trakcie programu będą dzielić się swoją wiedzą i doświadczeniem

Aplikacja - https://tesco.rekrutacja.net/szukaj.aspx?id=13084