PRAKTYKI W BIURZE RACHUNKOWYM

Biuro Rachunkowe w Krakowie przyjmie na praktyki płatne / um. zlecenie na stanowisko Pomoc Księgowej więcej ...

Dziś jest Czwartek 23 Marca 5352

Młodszy Specjalista ds. Leasingu w IMPULS LEASING POLAND

Praca 2018-05-23

Miejsce pracy: Lublin, Kraków, Koszalin

IMPULS-LEASING Polska Sp. z o.o., należy do Holdingu IMPULS-LEASING International. IMPULS-LEASING International należy do Grupy Finansowej Raiffeisenlandesbank Upper Austria. Spółki leasingowe Grupy są obecne w następujących krajach: Austria, Chorwacja, Czechy, Niemcy, Polska, Rumunia, Słowacja. Posiadamy ponad 10 letnie doświadczenie na rynku leasingu i ubezpieczeń w Polsce. Wyróżniamy się bardzo wysoką jakością obsługi Klienta. Czterokrotnie zdobyliśmy Godło Firma Przyjazna Klientowi.

Rodzaj oferty

Opis stanowiska:
 Aktywne pozyskiwanie i obsługa Klientów usług leasingowych
 Analiza potrzeb klientów pod kątem oferowanych produktów finansowych i ubezpieczeniowych
 Budowanie trwałych relacji z Partnerami i Dostawcami w wyznaczonym regionie
 Realizacja wyznaczonych celów sprzedażowych

Wymagania

Oczekiwania:
 Student IV-V roku studiów zaocznych lub absolwent szkoły wyższej
 Mile widziane doświadczenie w sprzedaży bezpośredniej
 Umiejętność nawiązywania i utrzymywania relacji z klientami
 Chęć rozwoju zawodowego w branży leasingowej
 Prawo jazdy kat. B

Firma oferuje

Oferujemy:
 Pracę w stabilnej organizacji finansowej
 Wynagrodzenie podstawowe i atrakcyjny system premiowy uzależniony od wyników sprzedażowych
 Możliwość rozwoju zawodowego, w tym pakiet szkoleń
 Narzędzia niezbędne do realizacji wyznaczonych zadań
 Opiekę medyczną, ubezpieczenie grupowe, program sportowo-rekreacyjny
 Szkolenie przygotowujące do objęcia stanowiska

Informacje dodatkowe

Do aplikacji prosimy dołączyć następującą klauzulę:
„Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych, zawartych w aplikacji o pracę dla celów niezbędnych dla obecnego i przyszłych procesów rekrutacyjnych, przez IMPULS – LEASING Polska Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie, AL. Jerozolimskie 212 A. Przyjmuję do wiadomości, że mam prawo wglądu w swoje dane i możliwość ich poprawiania oraz, że ich podanie jest dobrowolne”.

Zainteresowanych kandydatów prosimy o przesłanie CV na adres
aplikacje@wszib.edu.pl
wpisujac w tytule wiadomości email: WSZiB/ 176/p/2018

Dziękując za Państwa zainteresowanie, informujemy, że skontaktujemy się wyłącznie z wybranymi kandydatami.