PRAKTYKI W BIURZE RACHUNKOWYM

Biuro Rachunkowe w Krakowie przyjmie na praktyki płatne / um. zlecenie na stanowisko Pomoc Księgowej więcej ...

Dziś jest Wtorek 23 Marca 5756

(Młodsza/-y) Księgowa/-y z językiem francuskim

Praca 2018-05-29

Dla naszego klienta, międzynarodowego lidera w sektorze SSC/BPO, poszukujemy obecnie osób na stanowisko:
(Młodsza/-y) Księgowa/-y z j. francuskim. Cpl Jobs jest częścią międzynarodowej grupy Cpl Resources, świadczącej usługi w zakresie rekrutacji i HR.

Firma

Cpl Jobs

Rodzaj oferty

Praca

Zakres obowiązków

• sprawdzanie dokumentów księgowych,
• monitorowanie procesów płatności,
• rozpatrywanie oraz analiza zapytań rachunkowo-finansowych,
• uzupełnianie i administrowanie danymi w systemie,
• obsługa klienta w Polsce i za granicą w języku angielskim oraz francuskim,
• rozwiązywanie bieżących problemów w dziale należności, zobowiązań lub księgi głównej.

Wymagania

• wykształcenie wyższe lub absolwenci/studenci ostatnich lat – preferowane kierunki finansowe (wymagana pełna dyspozycyjność),
• mile widziane doświadczenie na podobnym stanowisku,
• dobra znajomość j. angielskiego oraz języka francuskiego (min. B2),
• umiejętność obsługi pakietu MS Office (Excel),
• umiejętność analitycznego myślenia i efektywnej pracy pod presją czasu,
• chęć rozwoju w międzynarodowej firmie.

Firma oferuje

• dofinansowanie do kursów językowych,
• prywatną opiekę medyczną,
• jasną ścieżkę rozwoju w strukturach firmy,
• możliwość zdobycia wiedzy, doświadczenia oraz rozwoju zawodowego w międzynarodowym środowisku biznesowym.

Informacje dodatkowe

Szukasz satysfakcjonującej i pełnej wyzwań pracy?
Chcesz pracować w międzynarodowym środowisku?
Stawiasz na rozwój?
Nie czekaj - aplikuj!

Kontakt

Wyślij CV na adres email: aplikacje@wszib.edu.pl
W temacie: WSZiB/181/p/2018