PRAKTYKI W BIURZE RACHUNKOWYM

Biuro Rachunkowe w Krakowie przyjmie na praktyki płatne / um. zlecenie na stanowisko Pomoc Księgowej więcej ...

Dziś jest Sobota 23 Marca 5185

ASYSTENT DS. MARKETINGU I ROZWOJU

Praca 2018-05-30

Szukasz pracy, którą możesz łączyć ze studiami, a która da Ci cenne i konkretne doświadczenie? Nie wiesz jeszcze co dokładnie chciałbyś robić, ale ciągnie cię do marketingu i biznesu? Jeśli nie chcesz zaczynać od korpo, cenisz sobie indywidualne podejście, wartościowe obowiązki i przyjacielską atmos

Firma

Marketingowa

Rodzaj oferty

Marketing i Rozwój

Zakres obowiązków

Administrowanie social mediami (Facebook, Instagram, LinkedIn, Twitter)
Tworzenie strategii rozwoju outbound marketingu (tworzenie landing pages, formularzy online, AdWords, analiza ruchu na stronie)
Współpraca z podwykonawcami, współorganizowanie wydarzeń
Tworzenie prostych grafik i treści
Wsparcie działu Rozwoju Biznesu (identyfikacja potencjalnych klientów, kontakt mailowy z potencjalnymi klientami, obsługa CRM)
Bieżące wsparcie Growth Managera

Wymagania

chęć nauki i poznania nowych narzędzi. Nie oczekujemy dużego doświadczenia, a zapału i motywacji.
bardzo dobra znajomość social media i umiejętność kreatywnego wyszukiwania informacji
dobra organizacja pracy, samodzielność, dbałość o szczegóły
wysokie umiejętności komunikacyjne

Wiedzę, wiedzę i jeszcze trochę wiedzy. Zapewniamy pełne przeszkolenie na stanowisku
Płatny program stażowy z nastawieniem na stałą współpracę i dalszy rozwój w dziale handlowo-marketingowym lub zatrudnienie dla osób z większym doświadczeniem
Możliwość dopasowania godzin pracy do zajęć/egzaminów, okazjonalnej pracy zdalnej, a nawet niepełnego wymiaru godzin
Lekcje j. angielskiego z wliczone w czas pracy i szkolenia wewnętrzne
Firmowe poniedziałkowe śniadania i regularne imprezy integracyjne
Nowo