Dziś jest Czwartek 23 Maja 2019

Programista ASP.NET

Praca 2018-06-06

ARC Consulting Group Spółka z Ograniczoną Odpowiedzialnością S.K

Rodzaj oferty

Praca stała

Zakres obowiązków

Do Twoich głównych zadań należeć będą:

- Tworzenie i rozwój aplikacji biznesowych dla naszych klientów;
- Przygotowywanie koncepcji wdrożeń rozwiązań w zakresie merytorycznym;
- Szacowanie pracochłonności i modyfikacja istniejących rozwiązań na bazie wymagań stawianych przez klientów;
- Implementacja, testy i wsparcie rozwiązań.

Wymagania

Nasz idealny kandydat:

-Może pochwalić się dyplomem wyższej uczelni;
-Posiada doświadczenie w programowaniu w technologii .NET (min. 2 lata);
-Bardzo dobrze zna środowisko .NET Framework, a w szczególności ASP.NET (C#), ASP.NET MVC, ASP.NET Forms, WebAPI, Entity Framework, LinQ;
-Dobrze zna technologię: JS, HTML, CSS, web services (SOAP, REST);
-Posiada umiejętność programowania w języku SQL / T-SQL (Microsoft SQL Server);
-Posiada zdolność analitycznego myślenia;
-Swobodnie komunikuje się w j.

Firma oferuje

Co zyskujesz przychodząc do ARC:
DOŚWIADCZENIE – możliwość pracy z nowoczesnymi technologiami i udziału w międzynarodowych projektach realizowanych w metodologiach zwinnych (np. Scrum);
WYGODĘ – elastyczny czas pracy, w tym możliwość pracy zdalnej; elastyczne formy zatrudnienia (umowa o pracę, umowa zlecenie, umowa kontraktorska);
WIEDZĘ – szkolenia zawodowe w interesujących Cię obszarach;
BEZPIECZEŃSTWO – pakiet prywatnej opieki medycznej obejmujący ubezpieczenie w podróżach na całym świecie;
A

Osoby zainteresowane ofertą proszone są o wysyłanie aplikacji na adres:
aplikacje@wszib.edu.pl
W temacie: WSZIB/189/p/2018

Prosimy o dodanie w CV klauzuli:

„Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w aplikacji dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z ustawą z dn. 29.08.97 roku o Ochronie Danych Osobowych Dz. Ust Nr 133 poz. 883) przez ARC Consulting Sp. z o.o. Sp. k. z siedzibą w Krakowie, ul. Królewska 57.” oraz „Wyrażam także zgodę na przetwarzanie moich danych os