PRAKTYKI W BIURZE RACHUNKOWYM

Biuro Rachunkowe w Krakowie przyjmie na praktyki płatne / um. zlecenie na stanowisko Pomoc Księgowej więcej ...

Dziś jest Niedziela 23 Marca 7332

Day trader/Analityk finansowy

Praca 2018-06-28

Day TradeGlobal BD Trading Sp. z o.o. poszukuje kandydata na stanowisko: DAY TRADER

Global BD Trading firma założona przez traderów z myślą o traderach. Od 2010 roku zatrudniamy i szkolimy traderów, zapewniając im najlepsze na rynku warunki do handlu na amerykańskich giełdach NYSE, NYSE MKT i NASDAQ. Jesteśmy liderem rynku proptradingowego oraz najlepszym centrum szkolenia traderów w Polsce. Oferujemy dostęp do amerykańskich rynków giełdowych dla day traderów, inwestorów średnio i długoterminowych, firm oraz funduszy inwestycyjnych.

Rodzaj oferty

Umowa zlecenie

Zakres obowiązków

Handel na rynkach NYSE oraz NASDAQ

Wymagania

● Zainteresowanie tematyką giełdową
● Średniozaawansowana znajomość języka angielskiego
● Znajomość narzędzi analizy technicznej
● Zdolność podejmowania decyzji pod presją czasu
● Determinacja w dążeniu do osiągania celów finansowych

● Pracę w profesjonalnym i dynamicznie rozwijającym się Trading Roomie
● Atrakcyjne warunki finansowe
● Handel na rynkach NYSE oraz NASDAQ
● Pracę w godzinach 15:00 – 22:00
● Zaawansowane narzędzia pracy
● Wyjazdy integracyjne

Kontakt

Wyślij CV na adres email:aplikacje@wszib.edu.pl
W temacie: WSZiB/208/p/2018