PRAKTYKI W BIURZE RACHUNKOWYM

Biuro Rachunkowe w Krakowie przyjmie na praktyki płatne / um. zlecenie na stanowisko Pomoc Księgowej więcej ...

Dziś jest Sobota 23 Marca 5286

Asystent/ka Kierownika Biura Zarządu

Praca 2018-07-02

PRACA: Asystent/ka Kierownika Biura Zarządu
Kraków, OE Industry Sp z o.o.

Ufamy że patrzysz na świat inaczej niż większość ludzi. Wierzymy, że wartości, jakimi się kierujesz są zbieżne z naszymi, jesteśmy firmą rodzinną, zarządzaną profesjonalnie. Oferujemy stanowiska pełne wyzwań, odpowiedzialnych zadań i inspiracji do ciągłego rozwoju. W OE Industry każdy dzień jest inny. Dołącz do zespołu i spójrz z nami na świat z innej perspektywy.

Rodzaj oferty

O stanowisku
Jako Pracownik Biura Zarządu będziesz odpowiedzialny /a za realizowanie polityki biura zarządu i budowanie pozytywnego wizerunku firmy, budowanie relacji z zespołem oraz ciągłe dążenie do tego, by dostarczać kontrahentom pozytywnych doświadczeń w zakresie komunikacji.

Zakres obowiązków

Główne zadania
• administrowanie biurem i wykonywanie prac asystencko-sekretarskich przy współpracy z obecnym personelem administracyjnym
• nadzór nad obrotem dokumentów związanych z działalnością Spółki
• organizacyjne wsparcie dla pracowników biura (podróże służbowe, rozliczanie delegacji, czasu pracy)
• kontakty z zewnętrznymi kontrahentami oraz wsparcie działu marketingu
• przygotowywanie i przechowywanie umów i dokumentów zewnętrznych i ich aktualizacja
• nadzór nad procedurami wprowadzonymi w firmie
• dbanie o pozytywny wizerunek firmy

Wymagania

O Tobie
Jesteś osobą odznaczającą się pomocnym i przyjaznym podejściem do ludzi, a dodatkowo chcesz być ponad przeciętnym i posiadasz:
• wykształcenie minimum licencjackie lub jesteś w trakcie studiów zaocznych
• czynną znajomość MS Excel
• komunikatywną znajomość języka angielskiego w mowie i piśmie
• wysoka kultura osobista i umiejętności interpersonalne
• duże zaangażowanie w wykonywanie powierzonych obowiązków

Chcemy
• abyś został z nami na dłużej - zapewniamy umowę o pracę oraz komfortowe warunki
• abyś rozwijał się #potwojemu – stworzymy ścieżkę rozwoju, adekwatną do twoich mocnych stron i zainteresowań.
• abyś w przyszłości miał możliwość awansu
• zadbać o poczucie bezpieczeństwa Twoje i Twojej rodziny.
• doceniać Twoje osiągnięcia, jako część zespołu

Informacje dodatkowe

Prosimy o dodanie w CV następującej klauzuli:

"Zgodnie z art.6 ust.1 lit. a Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych) wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb aktualnej rekrutacji".

Jeżeli chcesz, abyśmy zachowali Twoje CV w naszej bazie, umieść dodatkowo w CV następującą zgodę:

"Zgadzam się na przetwarzanie przez OE Industry Sp. z o.o. danych osobowych zawartych
w moim zgłoszeniu rekrutacyjnym dla celów przyszłych rekrutacji przez okres 12 miesięcy".

W każdym czasie możesz cofnąć zgodę, kontaktując się z nami pod adresem mailowym: aplikacje@wszib.edu.pl
Informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi osobami. Nadesłanych dokumentów nie zwracamy.

Jeśli chcesz aplikować to wyślij swoje cv na adres: aplikacje@wszib.edu.pl
Wpisując w tytuł wiadomości email: WSZiB/p/211/2018