Dziś jest Środa 21 2019
Aktualnie znajdujesz się w : Biuro Promocji i Przedsiębiorczości : Oferty pracy : Tester

Tester

Praca 2018-07-09

Altkom Software & Consulting

Rodzaj oferty

Praca stała

Zakres obowiązków

W naszym zespole będziesz uczestniczył/a w:
- prowadzeniu i dokumentowaniu testów oprogramowania,
- przygotowywaniu scenariuszy testowych.

Wymagania

Zapraszamy Cię do nas, jeśli:
- posiadasz doświadczenie w prowadzeniu testów systemów informatycznych,
- przygotowywałeś/aś dokumentację testową,
-znasz specyfikę systemów śledzenia błędów (np. Bugzilla, JIRA, Mantis),
-znasz język angielski na poziomie swobodnego korzystania z dokumentacji technicznej i komunikacji z klientem,
-cechuje Cię samodzielność i dobra organizacja pracy,
-posiadasz zdolności analityczne,
-jesteś dociekliwy(a), rzetelny(a) i spostrzegawczy(a).

Firma oferuje

Z nami zyskasz:
- możliwość tworzenia zaawansowanych systemów automatyzacji złożonych procesów biznesowych,
- 20 dni w roku dedykowane na rozwój kompetencji pod kierunkiem doświadczonych koleżanek i kolegów,
- stabilne miejsce pracy w zespole otwartym na zmiany i nowe wyzwania,
opiekę medyczną dla Ciebie i Twojej rodziny,
- kartę Multisport,
- naukę języka angielskiego i francuskiego w siedzibie firmy,
- miejsce pracy w biurze w centrum miasta,
- elastyczne godziny pracy.

Informacje dodatkowe

Dodatkowo cenimy:
- znajomość SQL, Selenium, JavaScript,
- podstawy BPMN, UML,
-doświadczenie w przygotowywaniu raportów (zaawansowana obsługa arkuszy kalkulacyjnych).

Aplikacje można składać poprzez wypełnienie formularza: https://asc.altkom.pl/oferta-pracy/129100/tester/