Dziś jest Poniedziałek 19 2019

Programista Java

Praca 2018-07-13

Dział IT Wyższej Szkoły Zarządzania i Bankowości z siedzibą w Krakowie poszukuje osób na stanowisko:

Firma

Wyższa Szkoła Zarządzania i Bankowości

Zakres obowiązków

projektowanie elementów aplikacji (frontend oraz backend),
implementację i dokumentację zaprojektowanych rozwiązań,
obsługę zgłoszeń serwisowych.

Wymagania

doświadczenie w programowaniu w Javie,
znajomość SQL oraz relacyjnych baz danych,
znajomość frameworka Spring,
wykształcenie wyższe informatyczne lub pokrewne (również studenci ostatnich lat),
umiejętność pracy w zespole, ale także samodzielnej organizacji pracy.

Dodatkowym atutem będzie:

znajomość Hibernate, JSF, HTML/XHTML, CSS,
doświadczenie z PostgreSQL oraz MS SQL,
znajomość standardu REST,
znajomość metodyki Scrum.

pracę w zgranym zespole, dzielącym się na co dzień swoją wiedzą zawodową,
pracę z wykorzystaniem ciekawych technologii oraz narzędzi,
atrakcyjne wynagrodzenie,
elastyczny czas pracy,
możliwość rozwoju i podnoszenia kwalifikacji zawodowych.