PRAKTYKI W BIURZE RACHUNKOWYM

Biuro Rachunkowe w Krakowie przyjmie na praktyki płatne / um. zlecenie na stanowisko Pomoc Księgowej więcej ...

Dziś jest Środa 23 Marca 5408

Konsultant Telefoniczny

Praca 2018-07-17

Rolą Konsultanta będzie telefoniczny kontakt z przedstawicielami działów HR / Kadr w celu rozpoznania potrzeb szkoleniowych a następnie umówienia spotkania dla działu handlowego. Jeżeli posiadasz doświadczenie w telefonicznej sprzedaży/ obsłudze klienta i chesz podnieść swoje umiejętności z zakresu

Skillveo jest częścią dynamicznie rozwijającej się Everuptive Group. Naszą misją jest pełne wykorzystanie potencjału drzemiącego w ludziach na poszczególnych etapach życia - zaczynając od studiów, przez wchodzenie na rynek pracy - aż do osiągnięcia sukcesów zawodowych.

Zakres obowiązków

Obsługa połączeń wychodzących
Rozpoznawanie potrzeb klientów
Umawianie spotkań dla działu handlowego
Budowanie pozytywnych relacji z klientem biznesowym

Wymagania

Doświadczenie w telefonicznej obsłudze klienta / sprzedaży - min. 3 miesiące
Komunikatywność i łatwość w nawiązywaniu kontaktów
Bardzo dobra organizacja czasu pracy
Dostępność w wymiarze min. 20h tygodniowo

Firma oferuje

Atrakcyjne wynagrodzenie
Realne możliwości rozwoju i awansu wewnątrz firmy
Przyjazną atmosferę oraz elastyczne godziny pracy
Liczne szkolenia i dostęp do innowaycjnej platformy e-learningowej
Dogodną lokalizację biura w centrum Krakowa

Prosimy o wysłanie CV na adres email: aplikacje@wszib.edu.pl
W temacie: WSZIB/223/p/2018