Dziś jest Poniedziałek 19 2019

Stażysta w dziale księgowości

Praca 2018-07-17

Do krakowskiego biura firmy TRANSPOREON poszukujemy studenta na roczny, płatny staż w dziale księgowości.

Rodzaj oferty

płatny staż

Zakres obowiązków

• Księgowanie dokumentów zewnętrznych i wewnętrznych (AP, AR, GL),
• Współpraca w zakresie korespondencji z pracownikami zagranicznymi, uwzględniając obieg dokumentów i prawidłowe ich opisywanie,
• Kontrola kompletności dokumentacji,
• Rozliczanie kont rozrachunkowych
• Kontakt z pracownikami oraz wsparcie w rozliczaniu rozrachunków,
• Rozliczanie różnic kursowych z transakcji z podmiotami zagranicznymi,
• Uczestnictwo w procesie zamknięcia miesiąca
• Bieżące wsparcie prac zespołu.

Wymagania

• Jesteś studentem 3-4 roku studiów związanych z dziedziną rachunkowości lub finansów
• W stopniu dobrym posługujesz się językiem angielskim,
• Posiadasz umiejętność obsługi komputera (MS Office, w szczególności Excel),
• Cechuje Cię motywacja, chęć rozwoju i nauki,
• Jesteś osobą dokładną, dobrze zorganizowaną oraz sumienną.

• Płatną praktykę w międzynarodowej firmie będącej europejskim liderem w branży e-logistyki,
• Możliwość zdobycia pierwszych doświadczeń zawodowych,
• Praktyczne wykorzystanie i wdrożenie posiadanej wiedzy i pomysłów,
• Elastyczny grafik pracy.

Informacje dodatkowe

Prosimy aplikować przez system rekrutacyjny: https://careers3-transporeon.icims.com/jobs/1159/trainee-in-finance/job

Kontakt

aplikacje@wszib.edu.pl
z tematem wiadomości email: WSZiB/224/p/2018