Dziś jest Piątek 23 2019

Au Pair USA 2018/ nauka i praca z dziećmi

Praca za granicą 2018-07-18

Au Pair do USA 2018 czyli roczny wyjazd do Stanów i nauka w koledżu amerykańskim. Agencja Prowork Au Pair organizuje wyjazdy edukacyjne Au Pair już od ponad 18 lat!
Program Au Pair jest oficjalnym programem wymiany kulturowej zatwierdzonym przez departament Stanu USA realizowanym za pośrednictwem up

Firma

Prowork.com.pl Agencja Au Pair
Pobyty językowe u rodzin za granicą.
Program Au Pair USA i Europa. 19 lat doświadczenia!
ul. Warecka 8/46
00 - 040 Warszawa
Tel.: + 48 22 323 63 35
www: www.prowork.com.pl
Jesteśmy na FB! FACEBOOK.com/Prowork.AUPAIR

Co to jest Au Pair? Jak wyjechać za granicę? Program Au Pair to nauka i praca za granicą.
Jeśli masz 18 - 29 lat, znasz angielki (lub inny język) i lubisz dzieci – zostań Au Pair!
Agencja Prowork organizuje profesjonalne

Zakres obowiązków

Wymagania

• masz 18- 27 lat
• znasz komunikatywny angielski
• masz doświadczenie w opiece nad dziećmi (opieka w rodzinie, korepetycje, inne)
• jesteś osobą niezamężną, bezdzietną, niepalącą i niekaraną
• masz prawo jazdy ( możesz rozpocząć przygotowanie aplikacji w trakcie kursu)
• Au Pair nie jest pracą, w ramach wymiany kulturowej pomagasz rodzinie w opiece nad dziećmi i mieszkasz z nimi na zasadach członka rodziny, poznajesz codzienne życie w USA i szkolisz angielski na co dzień! Codzienne rozmowy z na

Firma oferuje

• roczny kontrakt na pobyt Au Pair u rodziny amerykańskiej
• 3 dniowe szkolenie w Nowym Jorku / szkolenie odbywa się w centrum NJ na Manhattanie!
• bezpłatny przelot z Polski do/z USA
• wiza studencka J1
• kieszonkowe 197 USD tygodniowo czyli dostajesz ponad 10 000 USD rocznie!
• 500 USD jednorazowe stypendium na kursy językowy w koledżu amerykańskim
• ubezpieczenie w cenie ( rozszerzone ubezpieczenie bez żadnych dodatkowych opłat z Prowork Aupair). Teraz bezpłatnie polisa na 1 mln USD dostępna

Kontakt

Wyślij CV na adres e-mail: aplikacje@wszib.edu.pl
wpisz w temacie wiadomości nr ref: WSZiB/225/p/2018