PRAKTYKI W BIURZE RACHUNKOWYM

Biuro Rachunkowe w Krakowie przyjmie na praktyki płatne / um. zlecenie na stanowisko Pomoc Księgowej więcej ...

Dziś jest Piątek 23 Marca 5387

Młodszy programista

Praca 2018-07-21

Biuro Teleinformatyki CBA poszukuje kandydatów na stanowisko młodszego programisty

Biuro Teleinformatyki to jednostka organizacyjna Centralnego Biura Antykorupcyjnego

Rodzaj oferty

pełen etat lub służba

Zakres obowiązków

udział w projektowaniu / implementacji / wdrażaniu systemów informatycznych

Wymagania

znajomość technik programowania obiektowego pozwalająca na tworzenie aplikacji

pracę w Warszawie w zespole złożonym z ekspertów, starszych i młodszych programistów

Informacje dodatkowe

Sposób aplikowania: przesłanie CV na adres: aplikacje@wszib.edu.pl
z tematem email: nr ref.: WSZiB/228/p/2018
(mile widziane linki do zrealizowanych projektów)