Dziś jest Czwartek 23 Maja 9444

Analityk ds. Compliance Czeski/ Słowacki/ Włoski

Praca 2018-07-23

Nasz klient, jedna z wiodących Międzynarodowych Firm ds. Compliance z siedzibą główną w Hong Kongu, poszukuje kandydata na stanowisko:

Rodzaj oferty

Oferta o pracę

Zakres obowiązków

• Poszukiwanie informacji w Internecie lub w bazach internetowych tj.LexisNexis itp.
• Tworzenie wysokiej jakości dokumentów w języku Angielskim oraz innych językach Europejskich zgodnie z przygotowanymi szablonami
• Aktualizowanie wewnętrznej bazy danych
• Analizowanie dokumentacji prawnej i tworzenie na jej podstawie streszczeń
• Udział w procesie tworzenia analiz i raportów prawnych
• Wsparcie zespołu starszych analityków i innych współpracowników
• Doskonalenie wiedzy z zakresu Compliance

Wymagania

• Wykształcenie wyższe min. licencjackie lub na ostatnim roku studiów (stosunki międzynarodowe, business, ekonomia, finanse)
• Znajomość języka angielskiego na poziomie zaawansowanym oraz min. jednego Europejskiego tj: czeski, słowacki, włoski
• Samodzielność i umiejętność poruszania się po wyszukiwarkach internetowych oraz bazach internetowych
• Doskonała organizacja, umiejętność pracy pod presją.
• Znajomość kultury jednego lub więcej krajów Europejskich
• Podstawowa wiedza i zainteresowanie

Firma oferuje

• Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
• Atrakcyjne wynagrodzenie adekwatne do poziomu wiedzy i umiejętności kandydata
• Dodatki pozapłacowe (opieka medyczna, pakiet sportowy)
• Praca w międzynarodowym środowisku
• Możliwość zarządzania własnymi projektami.

Proszę o przesyłanie CV w języku angielskim na adres: aplikacje@wszib.edu.pl z tematem email: WSZiB/p/231/2018