Dziś jest Poniedziałek 19 2019

Konsultant ERP (Dynamics AX or NAV is a plus)

Praca 2018-07-25

Województwo małopolskie
Stanowisko Konsultant ERP (Dynamics AX or NAV is a plus)
Nazwa firmy Nigel Frank International

Established in 2006 in Newcastle UK, Nigel Frank International has rapidly grown into the global leader in Microsoft recruitment. With additional offices in London, Berlin, New York, San Francisco, Dallas, Melbourne and Singapore, we offer our Microsoft Partner and End User clients unparalleled access to the widest range of high calibre candidates.
lokalizacja: Szczecin

Zakres obowiązków

• Analiza zachodzących procesów biznesowych
• Projektowanie procesów biznesowych
• Tworzenie i organizacja dokumentacji technicznej
• Dostarczanie pomocy użytkownikom systemu
• Pomoc w implementacji systemu

Wymagania

• Dobre umiejętności analityczne i umiejętności rozwiązywania problemów
• Chęci rozwoju w zakresie systemów ERP ( Dynamics AX lub NAV będzie dodatkowym atutem)
• Bardzo dobra znajomość j. angielskiego
• Doświadczenie w pracy w środowisku międzynarodowym

Firma oferuje

• Atrakcyjne wynagrodzenie
• Międzynarodowe środowisko
• Elastyczna godziny pracy
• Integracje
• Prywatna opieka medyczna
• Karnety sportowe
• Karty podarunkowe
• Nowoczesne biuro i narzędzia pracy
• Lekcje języka angielskiego
• Pomoc relokacyjna

Prosimy o przesyłanie aplikacji bezpośrednio do pracodawcy. https://www.praca.pl/konsultant-erp-dynamics-ax-or-nav-is-a-plus_2029345.html

Oferta ważna do

2018-08-23