Dziś jest Piątek 23 2019

Odkrywca Historii

Praca 2018-07-25

Carlsberg Polska Sp. z o.o.

Zakres obowiązków

Jaka będzie Twoja rola:
- Wybranie się w przeszłość zapisaną w archiwach w Krakowie i Bochni w poszukiwaniu dawnych piwnych receptur, informacji na temat procesów warzenia w początkach okocimskiego browaru czy ciekawostek o procesie, składnikach oraz życiu browaru w jego początkach
- Przetłumaczenie odnalezionych dokumentów z niemieckiego na polski

Wymagania

Szukamy właśnie Ciebie jeśli:
- Interesujesz się historią, zwłaszcza piwowarstwa, i lubisz poszukiwać informacji w starych dokumentach
- Znasz bardzo dobrze język niemiecki – dokumenty będą właśnie w takim języku
Jesteś dokładny i sumiennie podchodzisz do wykonywanych zadań

Firma oferuje

Co zyskujesz:
- Udział w wyjątkowym projekcie, który będzie miał wpływ na kreowanie wizerunku marki
- Umowę zlecenie

Kontakt

aplikacje@wszib.edu.pl
wraz z tematem: WSZiB/p/236/2018