Dziś jest Środa 21 2019

Doradca - Kasjer

Praca 2018-07-26

Stanowisko Doradca - Kasjer
Nazwa firmy PKO Bank Polski
Informacje o firmie Oddział 36 w Krakowie

Rodzaj oferty

Jeżeli łatwo nawiązujesz kontakty, lubisz wyzwania i jesteś przedsiębiorczy, a Twój kapitał to:
• entuzjazm i chęć osiągania wyznaczonych celów
• inicjatywa w budowaniu relacji i otwartość na potrzeby klienta
• wykształcenie średnie lub wyższe
• znajomość branży bankowej, doświadczenie w pracy związanej ze sprzedażą i/lub obsługą klientów jako dodatkowy atut
to praca na tym stanowisku jest dla Ciebie

Umowa na czas zastępstwa

Zakres obowiązków

Inwestuj w swój rozwój poprzez:
• budowanie i utrzymywanie relacji z klientami Banku
• kompleksową obsługę klientów
• aktywną sprzedaż produktów oraz usług bankowych i ubezpieczeniowych
• realizację transakcji gotówkowych i bezgotówkowych

Firma oferuje

To wszystko zaprocentuje:
• umową o pracę w największym Banku w Polsce, bo wiemy jak ważne jest bezpieczeństwo zatrudnienia
• stałym wynagrodzeniem oraz premią zależną od Twoich wyników, bo chcesz mieć wpływ na to, ile zarabiasz
• elastycznym pakietem benefitów: od kultury, sportu i wypoczynku po fundusz emerytalny, bo lubisz mieć wybór
• prywatną, ogólnopolską opieką zdrowotną, bo zdrowie jest najważniejsze
• profesjonalnym systemem szkoleń, bo zależy nam na Twoim rozwoju

Informacje dodatkowe

Dołącz do nas lub poleć nas swoim znajomym

Kontakt