PRAKTYKI W BIURZE RACHUNKOWYM

Biuro Rachunkowe w Krakowie przyjmie na praktyki płatne / um. zlecenie na stanowisko Pomoc Księgowej więcej ...

Dziś jest Piątek 23 Marca 5506

Pracownik administracyjno-biurowy- STAŻ

Praca 2018-08-03

Zapraszamy na Staż płatny.

ARC Consulting to firma konsultingowa specjalizująca się w usługach z zakresu doradztwa biznesowego, informatycznego oraz zaawansowanych rozwiązań informatycznych. Od 2007 roku zdobywamy zaufanie największych, międzynarodowych przedsiębiorstw różnych branż. Łączymy dwa światy — biznesu i nowoczesnych technologii, wspierając organizacje w rozwoju i drodze do sukcesu. Grupa ARC oferuje także usługi z zakresu tworzenia i rozwijania dedykowanych rozwiązań IT.

Zakres obowiązków

-Obsługa poczty wychodzącej
-Organizacja pracy biura- wsparcie w zakresie administracyjnym
-Współpraca z księgowością oraz kontrola zapisów książki przychodów i rozchodów klientów i zleceniodawców
-Pomoc w organizacji eventów i wyjazdów firmowych
-Archiwizacja i porządkowanie dokumentów firmowych

Wymagania

- Status studenta
- Dobra znajomość obsługi komputera i urządzeń biurowych
Zdolność szybkiego uczenia się, wykorzystywania każdej okazji do samodzielnego rozwoju
- Umiejętność podejmowania wyzwań i samodzielnego proponowania i realizacji rozwiązań
- Bardzo dobre umiejętności interpersonalne i organizacyjne

Firma oferuje

- elastyczne godziny pracy
- możliwość rozwoju i zdobycia wiedzy z zakresu administracji i księgowości

Osoby zainteresowane naszą ofertą prosimy o przesłanie CV na adres: aplikacje@wszib.edu.pl
wpisując w temacie wiadomości email : nr ref: WSZiB/51/2018