Dziś jest Piątek 23 2019

Asystent ds. Ryzyka z j. angielskim

Praca 2018-08-06

Do głównych obowiązków osoby zatrudnionej na tym stanowisku będzie należało wsparcie pracowników Biura Zarządzania Ryzykiem w przygotowaniu analiz ryzyka rynkowego.

Firma

Can-Pack S.A.

Rodzaj oferty

Praca

Zakres obowiązków

Identyfikacja i kwantyfikacja ryzyka rynkowego w obszarach: kursów walutowych, cen surowców oraz stopy procentowej,
Wsparcie / udział w przygotowaniu propozycji strategii zabezpieczających dla spółek Grupy CanPack,
Rejestrowanie i raportowanie zawieranych przez Spółki Grupy transakcji zabezpieczających,
Sporządzanie bieżących wycen otwartych transakcji finansowych oraz badanie efektywności instrumentów zabezpieczających,
Współpraca z krajowymi i zagranicznymi bankami w zakresie obsługi transakcj

Wymagania

absolwent lub student ostatniego roku studiów; preferowane kierunki: finanse, matematyka finansowa, rachunkowość,
bardzo dobra znajomość języka angielskiego, dodatkowym atutem będzie znajomość rosyjskiego,
mile widziane kierunkowe doświadczenie zawodowe bądź praktyki,
biegła obsługa pakietu MS Office,
terminowość oraz rzetelność w wykonywaniu zadań, nastawienie na realizację celu.

ciekawą pracę w Centrali szybko rozwijającej się, międzynarodowej grupy kapitałowej,
miłą atmosferę pracy w kompetentnym zespole,
możliwość podnoszenia kwalifikacji i zdobywania interesujących doświadczeń,
wynagrodzenie adekwatne do zajmowanego stanowiska, atrakcyjny pakiet motywacyjny oraz bogaty pakiet benefitów (opieka medyczna, system kafeteryjny, ubezpieczenie na życie, pracowniczy program emerytalny, wycieczki integracyjne itp.).

Informacje dodatkowe

Prosimy o wysyłanie aktualnego CV przy użyciu linku:

CAN-PACK S.A. z siedzibą w Krakowie, adres: ul. Jasnogórska 1, 31-358 Kraków, NIP: 677-004-67-39, wpisana do Krajowego Rejestru Sądowego, pod numerem KRS 0000005418 w Sądzie Rejonowym dla Krakowa-Śródmieścia w Krakowie, XI Wydział Gospodarczy, kapitał zakładowy: 90 186 240,00 zł, kapitał wpłacony: 90 186 240,00 zł

Kontakt

aplikacje@wszib.edu.pl
wraz z temat email : WSZiB/p/242/2018