Dziś jest Poniedziałek 19 2019

Asystent w Dziale Audytu Ogólnego

Praca 2018-08-07

KPMG
Nasi pracownicy to ludzie, którzy mają odwagę spełniać swoje marzenia. KPMG wspiera te pasje i tworzy przyjazne środowisko do ich realizacji.
Robimy wiele, aby utrzymać pozycję jednego z najbardziej atrakcyjnych pracodawców świata.

KPMG to międzynarodowa sieć firm audytorsko-doradczych. Od 27 lat świadczymy w Polsce usługi z zakresu audytu, doradztwa podatkowego oraz szeroko pojętego doradztwa biznesowego dla polskich i międzynarodowych firm oraz instytucji ze wszystkich sektorów gospodarki. Kompleksowe usługi prawne świadczy stowarzyszona z KPMG Kancelaria prawnicza D.Dobkowski.
Naszą przewagą jest wiedza ponad 189 000 pracowników w 152 krajach.

Zakres obowiązków

Osoba na tym stanowisku będzie odpowiedzialna za:
• Realizację projektów z zakresu badania i przeglądów sprawozdań finansowych oraz usług poświadczających
• Bezpośrednią współpracę z klientami KPMG w ramach realizowanych projektów

Wymagania

Od kandydatów oczekujemy:
• Wykształcenia wyższego lub statusu studenta ostatnich lat (preferowane kierunki: ekonomia, finanse, nauki ścisłe)
• Doświadczenia w firmie świadczącej usługi z zakresu audytu finansowego, mile widziane doświadczenie w shared service centre
• Bardzo dobrej znajomości języka angielskiego
• Umiejętności komunikacji i pracy w zespole
• Umiejętności analitycznego myślenia
• Gotowości do rozpoczęcia pracy we wrześniu 2018 roku

Firma oferuje

U nas możesz liczyć na:
• Zatrudnienie w najlepszej firmie audytorskiej, wyróżnionej 6. rok z rzędu w Rankingu Audytorów Rzeczpospolitej i Gazety Giełdy „Parkiet”
• Udział w Audit Camp, podczas którego poznasz dokładnie specyfikę pracy poprzez uczestnictwo w licznych szkoleniach
• Zaangażowanie w ciekawe, pełne wyzwań projekty z zakresu audytu
• Rozwój zawodowy, w tym m.in. system szkoleń adekwatny do zajmowanego stanowiska i ścieżki kariery
• Atrakcyjny pakiet socjalny, a w tym m.in. karta Multisport, dodatkowe ubezpieczenie na życie, prywatna opieka medyczna
• Przyjazną atmosferę pracy, w tym m.in. wyjazdy integracyjne i zespołowe spotkania okolicznościowe oraz możliwość uczestnictwa w licznych sekcjach sportowych firm

Prosimy o przesyłanie aplikacji bezpośrednio do pracodawcy: https://www.praca.pl/asystent-w-dziale-audytu-ogolnego_2039886.html

Oferta ważna do

2018-09-05