Pracownik administracyjno-biurowy- STAŻ/umowa zlecenie

Praca 2018-08-08

Do naszego biura w Krakowie poszukujemy osoby do administracji na umowę zlecenie na dłuższy okres czasu.

Firma

ARC Consulting Group sp. z o.o sp.k

Rodzaj oferty

Staż/ umowa zlecenie - ok. 3/4 etatu

Zakres obowiązków

-Obsługa poczty wychodzącej
-Organizacja pracy biura- wsparcie w zakresie administracyjnym
-Współpraca z księgowością oraz kontrola zapisów książki przychodów i rozchodów klientów i zleceniodawców
-Pomoc w organizacji eventów i wyjazdów firmowych
-Archiwizacja i porządkowanie dokumentów firmowych

Wymagania

- Status studenta
- dyspozycyjność min 8 pełnych dni w miesiącu (reszta dni może być ustalana godzinowo)
- Dobra znajomość obsługi komputera i urządzeń biurowych
- Zdolność szybkiego uczenia się, wykorzystywania każdej okazji do samodzielnego rozwoju
- Umiejętność podejmowania wyzwań i samodzielnego proponowania i realizacji rozwiązań
- Bardzo dobre umiejętności interpersonalne i organizacyjne
- Mile widziana znajomość podstaw księgowości

-możliwość zdobycia cennego doświadczenia w księgowości i administracji

Osoby zainteresowane naszą ofertą prosimy o przesłanie CV na adres aplikacje@wszib.edu.pl z dopiskiem: WSZiB/243/p/2018