Dziś jest Czwartek 23 Maja 2019

Młodszy Specjalista ds. HR (obsługa pracownika)

Praca 2018-08-08

Osoba zatrudniona na stanowisku Mlodszego specjalisty ds. HR będzie odpowiedzialna za wsparcie wewnętrznego działu HR, wsparcie w prowadzeniu dokumentacji HR. Na ten moment kient oferuje umowę na zastępstwo (12 miesięcy) z możliwością przedłużenia.

Poszukujemy kandydata, który posiada niewielkie doświadczenie w obszarze twardego HR, payrollu, kwestii zwiazanych z urlopami, zatrudnieniami a także ma podstawową wiedzę na temat parwa pracy.

Zakres obowiązków

• Praca z dokumentacją HR;
• Udzielanie informacji pracownikom w obszarze urlopów, wynagrodzeń, pasków wynagrodzeń, zwolnień lekarskich itp.;
• Prowadzenie dokumentacji związanej z obsługą pracownika;
• Weryfikacja dokumentacji czasu pracy;
• Kontakt z zewnętrznymi partnerami;
• Realizacja podstawowych zadań związanych z kadrami i płacami;
• Współpraca z działem rekrutacji;
• Współpraca z całym działem HR.

Wymagania

• Bardzo dobra znajomość języka angielskiego (min.B2) i polskiego;
• 6 mies do 1 roku doświadczenia w obszarze HR;
• Wysoki poziom profesjonalizmu;
• Bardzo dobra organizacja czasu pracy;
• Podstawowa znajomość prawa pracy będzie traktowana jako plus;
• Dobra znajomość pakietu MsOffice;
• Chęć rozwoju w wewnętrznych strukturach HR;
• Wysoki poziom zdolności interpersonalnych oraz komunikacyjnych.

Firma oferuje

• Atrakcyjne wynagrodzenie;
• Możliwość rozwoju;
• Prywatna opieka medyczna;
• Karta Multisport;
• Różnego rodzaju dodatki pozapłacowe;
• Szkolenia (w tym kursy językowe);
• Owoce w biurze;
• Eventy firmowe.

Kontakt

Prosimy o przesyłanie aplikacji bezpośrednio do pracodawcy:

Oferta ważna do

2018-09-06