Dziś jest Poniedziałek 19 2019

Agent Nieruchomości/ Specjalista ds. Nieruchomości

Praca 2018-08-09

W Nowodworski Estates będziesz:
Pośredniczyć w transakcjach sprzedaży oraz wynajmu nieruchomości,
Oferować inne komplementarne usługi,
Tworzyć profesjonalną ofertę
Negocjować umowy
Utrzymywać trwałe relacje z Klientami
Uczestniczyć w rozwoju firmy
Rozwijać siebie
Zarabiać bardzo duże pieniądze!

Firma

Nowodworski Estates

Zakres obowiązków

Oferować inne komplementarne usługi, np. home staging i najmem nieruchomości,
Współpracować z innymi agentami, deweloperami, architektami, zarządcami nieruchomości, fotografami,
Tworzyć profesjonalne zdjęcia, filmy i plany mieszkań,
Przygotowywać oferty oraz prowadzić prezentacje nieruchomości,
Negocjować umowy,
Brać udział w profesjonalnych szkoleniach,
Uczestniczyć w procesie planowania i rozwoju

Wymagania

Oczekujemy od Ciebie:
Kreatywności, zaangażowania i zapału do pracy
Chęci osiągnięcia sukcesu, przedsiębiorczości
Umiejętności współpracy z zespołem
Doświadczenia w sprzedaży i obsłudze klienta
Sprawnego zarządzania czasem własnym i innych osób
Umiejętności skutecznej komunikacji i pracy pod presją czasu
Samodzielnego rozwiązywania problemów i elastyczności w działaniu
Odpowiedzialności za wykonywaną pracę i jej efekty
Sprawnej obsługi pakietu Office
Bardzo dobrej znajomości języka angielskiego

Firma oferuje

Bardzo atrakcyjne wynagrodzenie
Nowoczesne oddziały w atrakcyjnych lokalizacjach
Program szkoleń
Profesjonalny sprzęt do pracy
Wyjady integracyjne
Nagrody motywacyjne
Wsparcie asystenckie call center
Silną markę
Wsparcie menedżera
Rozwój w ramach ścieżki kariery
Prywatną opiekę medyczną

Informacje dodatkowe

Oczekujemy gotowości do założenia działalności gospodarczej lub statusu studenta.

Aktualne ogłoszenie znajdziesz tutaj:

Dołącz do Nowodworski Estates i zieniaj z nami rynek nieruchomości.
CV wyślij na adres aplikacje@wszib.edu.pl
z tematem wiadomości email: WSZiB/247/p/2018