Dziś jest Piątek 23 2019

Kreatywny Grafik Komputerowy

Praca 2018-08-21

Polska firma Ziko Apteka Sp. z o.o. to dynamicznie rozwijająca się sieć ponad 170 aptek i ponad 50 punktów dermokosmetycznych na terenie całej Polski oraz apteka internetowa e-zikoapteka. Nasza działalność opiera się na trosce o dobro Pacjenta i dbałości o wysoką jakość.

Firma

ZIKO Marketing Sp. z o.o.

Zakres obowiązków

• Projektowanie kreacji graficznych oraz materiałów reklamowych na zlecenie Działu Marketingu
• Tworzenie spójnych oraz zgodnych z CI i standardami marki materiałów i wizualizacji
• Projektowanie ulotek, gazetek, plakatów oraz innych materiałów reklamowych
• Projektowanie reklam prasowych, outdoorowych i internetowych
• Projektowanie oprawy graficznej projektu marketingu internetowego (w tym mailingi i banery)
• Projektowanie prezentacji
• Przygotowywanie wizualizacji oznakowania sklepów
• Inne projekty według zapotrzebowania

Wymagania

• Wykształcenie wyższe, mile widziane studia o kierunku artystycznym
• Minimum roczne doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku poparte portfolio
• Bardzo dobra, praktyczna znajomość programów Adobe Photoshop, Illustrator oraz InDesign – warunek konieczny
• Umiejętność przestrzegania CI oraz briefów
• Kreatywność, poczucie estetyki
• Komunikatywność i umiejętność pracy w zespole
• Umiejętność pracy pod presją czasu

Firma oferuje

• Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
• Atrakcyjne wynagrodzenie
• Ubezpieczenie na życie
• Karta sportowa
• Prywatna opieka zdrowotna
• Premia za polecenie przyjaciół
• Możliwość rozwoju zawodowego, zdobywania wiedzy i umiejętności

Kontakt