Młodszy Księgowy / Młodsza Księgowa AP z językami obcymi

Praca 2018-08-21

Dla naszego Klienta, międzynarodowego centrum usług wspólnych, poszukujemy kandydatów zainteresowanych rozwojem w obszarze księgowości:

Firma

ANTAL SP. Z O.O.
Antal jest liderem rekrutacji specjalistów i menedżerów oraz doradztwa HR. Marka obecna jest w 35 krajach, w Polsce działa od 1996 roku. Biura w Warszawie, Wrocławiu, Krakowie, Poznaniu oraz Gdańsku prowadzą projekty w Polsce i za granicą, dla największych globalnych oraz lokalnych przedsiębiorstw z wszystkich sektorów gospodarki.

Zakres obowiązków

• Obsługa księgowa klientów wewnętrznych w ramach centrum finansowo-księgowego,
• Uzgadnianie kont klientów i sprawdzanie rozbieżności oraz rozwiązywanie problemów dotyczących rozliczeń z klientami
• Weryfikacja wprowadzonych danych i zaksięgowanych faktur

Wymagania

• Znasz język angielski na poziomie bardzo dobrym
• Posługujesz się jezykiem niemieckim, francuskim lub hiszpańskim w stopniu umożliwiającym swobodną komunikację
• Jesteś studentem ostatnich lat na kierunku finanse/księgowość lub masz już pierwsze dośwaidczenie w obszarze księgowości
• Chcesz rozwijać się w obszarze księgowości i zdobyć pierwsze doświadczenie w tym obszarze

Możliwość zdobycia cennego doświadczenia oraz rozwoju kompetencji zawodowych,
Pracę w firmie o ugruntowanej pozycji i międzynarodowym zasięgu
Przyjazna atmosfera oraz wysoce rozwinięta kultura organizacyjna
Bogaty pakiet benefitów

Kontakt