PRAKTYKI W BIURZE RACHUNKOWYM

Biuro Rachunkowe w Krakowie przyjmie na praktyki płatne / um. zlecenie na stanowisko Pomoc Księgowej więcej ...

Dziś jest Wtorek 23 Marca 5356

Młodszy specjalista IT

Praca 2018-08-23

Poszukiwana osoba w wieku 21 - 25 lat zdecydowana na rozpoczęcie kariery zawodowej. Nie przeszkadza nam brak doświadczenia, o ile będziesz zmotywowany/a do uzupełnienia wiedzy w czym z chęcią pomożemy.

Microsecond kilkunastu lat dba o stabilność i bezpieczeństwo sieci. Konstruujemy kompleksową infrastrukturę, tworzymy systemy ochrony danych, a także doradzamy w branży IT.

Rodzaj oferty

Oferta długoterminowa. Szukamy osób chętnych do stałej współpracy.

Zakres obowiązków

Do obowiązków realizowanych głównie w biurach naszych klientów należy:
- podstawowa pomoc informatyczna
- instalacja i utrzymanie systemów komputerowych
- instalacja/montaż sprzętu IT (drukarki/projektory/tv/sprzęt mobilny)
- obsługa urządzeń sieciowych

Wymagania

- dobra znajomość sprzętu komputerowego
- dobra znajomość środowiska Windows (desktop)
- podstawowa znajomość sieci IP (switch/router/AP)
- Język angielski komunikatywny
- Prawo jazdy kat.B

Dla studenta - Umowę zlecenie z możliwością przejścia na etat po studiach.
Elastyczne godziny pracy - W miarę możliwości, jesteśmy w stanie dostosować się do harmonogramu studiów.
Dla absolwenta - pracę na etat w przyjaznym zespole.

Kontakt

Oferty z CV proszę wysyłać na adres:
aplikacje@wszib.edu.pl
nr. ref: 255/p/2018