Dziś jest Piątek 23 2019

Młodszy Specjalista ds. Rekrutacji i Selekcji

Praca 2018-08-24

-praca w przyjaznym i funkcjonalnym biurze w centrum Wrocławia
-praca stała

Zakres obowiązków

Na tym stanowisku będziesz odpowiadać za:
• współpracę z klientem w zakresie analizy jego potrzeb, planowania oraz realizacji projektu rekrutacyjnego
• kompleksowe prowadzenie procesów rekrutacyjnych
• redagowanie ofert pracy oraz poszukiwanie nowych źródeł pozyskiwania kandydatów
• zarządzanie bazą kandydatów oraz wsparcie w sprawach administracyjno-kadrowych
• budowanie pozytywnego wizerunku oraz trwałych relacji z klientami / kandydatami / pracownikami

Wymagania

Jeżeli:
• Twoją mocną stroną jest efektywna komunikacja i umiejętność budowania relacji
• w przypadku napotkania trudności wymyślasz i proponujesz nowe rozwiązania, koncentrując się w pełni na działaniu
• skutecznie pracujesz pod presją czasu, potrafisz wyznaczać priorytety i realizować wiele zadań w zbliżonych terminach
• posiadasz prawo jazdy kat. B - chociaż nie jest to warunek niezbędny
• zależy Ci na rozwoju i zdobywaniu doświadczenia w branży HR

...to szukamy właśnie Ciebie! :)

Firma oferuje

Co możemy Ci zaproponować?
• zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę w pełnym wymiarze godzin
• włączenie do atrakcyjnego systemu premiowego po okresie próbnym
• świadczenia pozapłacowe - prywatna opieka medyczna
• profesjonalne wdrożenie w obowiązki i wsparcie zespołu
• warunki pracy stwarzające możliwość rozwoju zawodowego i osobistego
• możliwość zdobycia cennego doświadczenia w obszarze HR oraz wdrażania własnych pomysłów
• pracę w przyjaznym i funkcjonalnym biurze w centrum Wrocławia

Jeżeli zainteresowała Cię nasza oferta pracy i czujesz, że możesz razem z nami rozwijać swoje umiejętności, prześlij CV na adres: aplikacje@wszib.edu.pl

W tytule wiadomości email wpisujac: WSZiB/256/p/2018

Najprawdopodobniej czekamy właśnie na Ciebie!