Dziś jest Poniedziałek 19 2019

Lifestyle Manager

Praca 2018-09-04

LIFESTYLE MANAGER/CONCIERGE

Poszukiwany człowiek orkiestra od zadań wszelakich, a nawet niemożliwych. Lubisz nietuzinkowe zadania i cechuje Cię myślenie „out-of-the-box”? Jeśli niestraszne Ci korki i lotem błyskawicy przemierzysz całe miasto, aby spełniać swoją misję to szukamy właśnie Ciebie.

Firma

Ready4S

Zakres obowiązków

Twoja misja specjalna:

- zarządzanie prywatnym kalendarzem dwóch członków zarządu - planowanie tygodnia, umawianie i przypominanie o spotkaniach/wizytach

- organizowanie podróży i wydarzeń

- realizacja zamówień i zakupów

- dostarczanie i odbieranie przesyłek/ dokumentów

- zarządzanie flotą samochodową (przeglądy, ubezpieczenia, serwis)

- wykonywanie innych zadań zleconych przez klientów

Wymagania

Wymagane supermoce:

- doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku lub stanowisku asystenckim
- dobra organizacja czasu pracy i umiejętność priorytetyzacji zadań
- zaradność, zorientowanie i dociekliwość – potrafisz załatwić wszystko i wszędzie
- sprawczość - przypominasz, pilnujesz i egzekwujesz, dopinasz rzeczy do końca
- można na Tobie polegać - uczciwy, lojalny, dokładny asystent
- dyspozycyjność – w tygodniu, ale również w weekendy i wieczorami
- mobilność - czynne prawo jazdy kat. B

Firma oferuje

Co dajemy w zamian:
- możliwość poznania “od kuchni” pracy i życia twórców globalnej marki, obecnej w 36 krajach, na 6 kontynentach
- samodzielne i odpowiedzialne stanowisko
- różnorodne zadania, które nie pozwolą Ci na nudę, a uwolnią pokłady kreatywności
- elastyczne godziny pracy
- możliwość rozwoju (powiększanie zakresu obowiązków i wyzwań)

Kontakt

Zainteresowanych prosimy o kontakt:
aplikacje@wszib.edu.pl
W temacie: WSZIB/259/p/2018