Dziś jest Piątek 23 2019

Programista .NET / .NET Developer

Praca 2018-09-05

EUVIC Sp. z o.o
Kraków

Zakres obowiązków

Oczekujemy:
• Wysokich umiejętności technicznych i doświadczenia
• Zaangażowania, kreatywności i samodzielności
• Chęci do nauki i podnoszenia swoich kwalifikacji zawodowych
• Umiejętności pracy w zespole

Wymagania

• Minimum 3 lata praktycznego doświadczenia w tworzeniu aplikacji w technologiach Microsoft .NET oraz ASP.NET MVC 4/5
• Dobra znajomość języka C#
• Dobra znajomość technologii .NET Framework 4.5+
• Dobra znajomość relacyjnych baz danych (Microsoft SQL Server) oraz języka T-SQL
• Znajomość HTML5, JavaScript i CSS
• Znajomość ORM (Entity Framework)
• Znajomość standardów REST i SOAP
• Praktyczna umiejętność posługiwania się wzorcami projektowymi (np. MVVM, MVP, MVC)
• Komunikatywna znajomość języka angielskiego (dokumentacja)
Dodatkowym atutem będzie:
• Umiejętność wykorzystania systemów kontroli wersji (GIT, SVN)
• Znajomość programowania na platformę ASP.NET Core
• Mile widziana znajomość React.JS, Angular
• Znajomość metodologii Agile (Scrum, Kanban, DevOps)

• Pracę w ciekawych, międzynarodowych projektach, w najnowszych technologiach i metodologiach
• Możliwość częściowej pracy zdalnej
• Profesjonalny system szkoleń wewnętrznych (językowe i techniczne)
• Dla zainteresowanych możliwość ciekawych wyjazdów zagranicznych

Kontakt

Prosimy o przesyłanie aplikacji bezpośrednio do pracodawcy.
Link do ogłoszenia na Praca.pl:

Oferta ważna do

2018-10-04