Dziś jest Piątek 17 Listopada 9471

Administrator Systemów Komputerowych

Praca 2018-09-06

TVN S.A.
Lokalizacja: Kraków

Zakres obowiązków

BĘDZIESZ ODPOWIEDZIALNA/Y ZA:
•zarządzanie serwerami z systemem Windows Server 2008/2012/2016, Linux (RedHat, Centos, Debian)
•zarządzanie pamięciami masowymi
•zarządzanie Active Directory, DNS, DHCP
•prace wdrożeniowe oraz konsultacje w zakresie infrastruktury, architektury i sieci komputerowej
•monitorowanie systemów oraz przeciwdziałanie awariom
•dokumentowanie systemów oraz procesów związanych z administrowanymi systemami

Wymagania

CZEGO OD CIEBIE OCZEKUJEMY?
•wykształcenia średniego lub wyższego, preferowane w zakresie systemów informatycznych
•znajomości Active Directory, DHCP, DNS
•znajomości środowiska wirtualnego VMware
•znajomości zagadnień związanych z automatyzacją środowisk informatycznych
•znajomości budowy serwerów, zagadnień związanych z LAN, SAN
•znajomości języka angielskiego w stopniu zaawansowanym
•umiejętności analitycznego myślenia
•szybkości w działaniu
•znajomości pakietu MS Office

Firma oferuje

OFERUJEMY:
•współpracę z wiodącą firmą medialną z ugruntowaną pozycją na rynku, która jest częścią amerykańskiego koncernu Discovery
•możliwość zdobywania ciekawego doświadczenia zawodowego
•ciekawe i wymagające wszechstronności zadania
•współpracę z doświadczonym i ambitnym zespołem
•możliwość wykupienia na preferencyjnych warunkach prywatnej opieki medycznej oraz karty Multisport
•dodatek w postaci dofinasowania do posiłków (karta Sodexo)

Informacje dodatkowe

Nr ref: ADK1708 Kraków