Dziś jest Poniedziałek 19 2019

Specjalista ds. obsługi klienta

Praca 2018-09-06

Poszukujemy Specjalistów ds. obsługi klienta w sklepie wolnocłowym na lotnisku w Krakowie.

Firma

Lagardere TR

Zakres obowiązków

Obsługa klientów klasy premium oraz dbanie o właściwą ekspozycję towaru.

Wymagania

Znajomość języka angielskiego oraz pozytywne nastawienie do pracy.

Firma oferuje

- Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę,
- Atrakcyjne wynagrodzenie + system premiowy,
- Vouchery na powroty z pracy,
- Modowy uniform,
- Kompleksowe szkolenia, które przygotują Cię do pracy,
- Międzynarodowe środowisko pracy,
- Karty rabatowe, opiekę medyczną.
- Bony na święta.

Kontakt

aplikacje@wszib.edu.pl
z tematem wiadomości email: WSZiB/263/p/2018