Dziś jest Poniedziałek 19 2019

Specjalista ds. Dostaw Horeca

Praca 2018-09-08

Stanowisko Specjalista ds. Dostaw Horeca
Nazwa firmy Selgros Cash&Carry
Miejsce pracy: Cała Polska

Zakres obowiązków

• Wdrażanie nowych systemów oraz szkolenie pracowników,
• Koordynowanie, nadzór, kontrola działów odpowiedzialnych za dystrybucję.

Wymagania

• Wykształcenie minimum średnie,
• Doświadczenie w pracy w dziale związanym z dystrybucją towaru do klienta,
• Umiejętność efektywnego wdrażania nowych systemów i rozwiązań organizacyjnych oraz umiejętność zarządzania zespołem pracowników,
• Wysokie umiejętności analityczne oraz bardzo dobra znajomość obsługi komputera (pakiet MS Office),
• Samodzielne i konsekwentne dążenie do realizacji wyznaczonych celów przy jednoczesnym zachowaniu standardów i procedur,
• Wysoka kultura osobista, komunikatywność i dyspozycyjność,
• Gotowość do częstych wyjazdów służbowych, czynne prawo jazdy kat. B,
• Znajomość systemu ISO 22000 będzie dodatkowym atutem.

Firma oferuje

• Stabilne warunki zatrudnienia w ramach umowy o pracę,
• Narzędzia pracy takie jak: samochód, komputer, telefon służbowy,
• Szkolenia i kursy podnoszące kwalifikacje zawodowe,
• Możliwość zdobywania doświadczenia zawodowego,
• Udział w tworzeniu i wdrażaniu nowatorskich projektów,
• Pracę w rozwijającym się segmencie rynku,
• Szeroki pakiet świadczeń z ZFŚS,
• Możliwość przystąpienia do programu MultiSport,

Informacje dodatkowe

Obszar działania na w/w stanowisku obejmuje całą Polskę, ale w szczególności lokalizacje takie jak:
Poznań, Warszawa, Łódź, Szczecin, Gdańsk, Wrocław, Kraków, Katowice, Gliwice, Bytom, Białystok, Lublin, Radom.

Prosimy o przesyłanie aplikacji bezpośrednio do pracodawcy: https://www.praca.pl/specjalista-ds-dostaw-horeca_2072111.html

Oferta ważna do

2018-10-07