Dziś jest Środa 21 2019

PHP Developer - Support

Praca 2018-09-10

Poszukujemy Developera PHP pracującego na drugiej linii support’u.

Rodzaj oferty

Na tym stanowisku będziesz odpowiedzialny za rozwiązywanie problemów klientów końcowych. Będziesz punktem kontaktowym, otrzymując ich zapytania, analizując i odtwarzając problemy, przekazując je dalej i utrzymując kontakt z klientem.

Zakres obowiązków

• Przejęcie odpowiedzialności za problemy zgłaszane przez klientów
• Odtwarzanie, rozwiązywanie problemów i diagnozowanie problemów
• Rozwiązywanie problemów klientów lub ich eskalacja w razie potrzeby
• Współpraca między klientem a zespołem inżynierów
• Wspieranie klienta w zakresie stosowania wymaganych poprawek

Wymagania

• Licencjat z informatyki lub pokrewnej dziedziny lub równoważne doświadczenie
• Praktyczne doświadczenie w tworzeniu komercyjnych aplikacji internetowych opartych na PHP
• Know-how w zakresie długoterminowych prac projektowych

Pożądane umiejętności techniczne:
• Praktyczne doświadczenie z programowaniem i językami skryptowymi, takimi jak HTMLS, CSS, JavaScript, Bash
• Praktyczne wykorzystanie OOP, zasady programowania SOLID
• Zrozumienie zarządzania kodami źródłowymi (Git i GitHub)
• Doświadczenie w pracy z różnymi systemami operacyjnymi (Windows, Linux, Mac OS X) i technologiami VMWare, VirtualBox
• Znajomość narzędzi do testowania (Selenium, Behat, WebDriver, XDebug, PHPUnit)
• Kkompetencje w zakresie profilowania i rozwiązywania problemów (Firebug, Web Inspector, najlepiej Blackfire.io lub Tideways.io)
• Wszechstronne zrozumienie frameworków PHP (Symfony)

Inne umiejętności:
• Dobrze rozwinięte umiejętności interpersonalne i komunikacyjne
• Łatwość pracy w międzynarodowym środowisku
• Bardzo dobra znajomość języka angielskiego (w mowie i piśmie)

Prosimy o przesyłanie aplikacji bezpośrednio do pracodawcy: https://www.praca.pl/php-developer-support_2072358.html

Oferta ważna do

2018-10-08