Dziś jest Poniedziałek 19 2019

praca na recepcji- Kraków

Praca 2018-09-18

praca na recepcji

Sanpro Consulting BPO Sp. z o.o. S.K. (nr cert.13953) - będąca częścią Grupy Impel, dla swojego Klienta, ogólnopolskiej firmy Impel Facility Services Sp. z o. o. świadczącej usługi z zakresu fizycznej ochrony osób i mienia – poszukuje kandydatów na stanowisko:

PRACOWNIK RECEPCJI
Miejsce pracy: Kraków

Zakres obowiązków

dozór obiektu z wykorzystaniem systemu monitoringu;
udzielanie informacji stronom;
wydawanie legitymacji;
w razie usterek- powiadamianie odpowiednich serwisów lub innych służb.

Wymagania

warunek konieczny: znajomość języka angielskiego w stopniu komunikatywnym;
chęć i gotowość do podjęcia pracy;
punktualność.

Firma oferuje

pracę w stabilnej firmie o ugruntowanej pozycji na rynku;
praca w miłym zespole;
wynagrodzenie adekwatne do wykonywanej pracy;
narzędzia niezbędne do wykonywania pracy;
przeszkolenie i przygotowanie do wykonywanej pracy.

Informacje dodatkowe

Na aplikacji prosimy o zawarcie następującej klauzuli:
Wyrażam zgodę dla Sanpro Consulting BPO Sp. z o.o. Sp. K. na przetwarzanie podanych przeze mnie w dokumentach aplikacyjnych danych osobowych dla potrzeb związanych z realizacją procesu rekrutacyjnego na stanowisku Pracownik Recepcji oraz przyszłych i nieokreślonych na obecną chwilę procesów rekrutacyjnych, które odbędą się w okresie najbliższych 5 lat.
Każdą z wyrażonych wyżej zgód mogę w każdej chwili cofnąć.

Kontakt

Prosimy o przesłanie CV na adres:
aplikacje@wszib.edu.pl
z tematem: nr ref: WSZIB/273/p/2018